Krabičky do práce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eja
3831 příspěvků 04.01.15 14:39
Krabičky do práce?

Mi tak napadlo, když jsem si dělala zásoby na příští tři dny do práce…Nosíte si do práce jídlo? Hlavně pokud třeba pracujete v nepřetržitém provozu. Co se vám osvědčilo?
Já to většinou řeším tak, že vařím poslední den už rovnou něco, co se dá nakrabičkovat a ohřát v MW. Dnes zapečené brambory bez masa - brambory, šalotka, kapie, pažitka, vejce+mléko, čedar, ementál, sůl pepř.
Na svačinku salát - celer, mrkev, jablko, pomerančová šťáva, sůl, pepř, kapka citronového oliváče s dijonskou hořčicí. A piškotky s rozlámanou čokoládou a plátky mandarinky a vanilkovým pudinkem do třetí krabičky.
Ne výjimečně se stane, že to jistí 80% čokoláda v kapse a krabičky zůstanou v lednici, ale aspoň na jednu většinou dojde.

Reakce:

rettiska
38 příspěvků 04.01.15 17:29
krabičky

Nazdar Labužníci. Taky krabičkuju.
Především snídaňovou krabičku, ta musí býti. Přesněji míchám různé vločky a sušené ovoce přidávám ořechy, mandle a semínka, jako slunečnici, lněné semínko, karob, med, nebo melasu.
Dál přidám kapku oleje a trochu vody, kvůli změknutí jednak ovocr, ale i vloček, protože vločky nevařím. S čerstvým ovocem a jogurtem je to pohádková snídaně. Nebudete mi to věřit, ale až do nedávná jsem netušila, že se jedná o müsli.
Oběd jím v jídelně, tak si nedělám hlavu.
Ale na svačinu si dělám zeleninový salátek. To je nakrouhaná zelenina s olivovým olejem, semínka, a hlavně s balzamikem. V zimě teplý, který mohu přihřát v mikrovlnce.
Pracuji v nepřetržitém provozu na dvanáctihodinové směny takže krabičky jsou moje spása.
Rozhodně jsem si zdravotně polepšila a krabičky využívám dennodenně.
Zdravím Rettiska

sutsuma
6 příspěvků 19.02.15 14:00

Krabičky musím mít. Jinak to v sáčcích vypadá jako hnus… Nemám ráda když mé jídlo vypadá jako pomyje :zed:

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz