KATEGORIE......!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 11.07.04 03:04
KATEGORIE......!!

brouzdala jsem dnes v receptech po stovkách a našla spoustu nedoplněných kategorií…všechny jsou v diskuzním fóru jako komentář na recept…počínaje receptem na pstruha od Ludwiga a konče smaženým vepřovým jazykem od pjs…tak se mrkněte, kdo si poznáte vlastní recepty a prosím, doplňte tam kategorii..je škoda, když si vašeho receptu třeba nikdo nevšimne jen kvůli tomu…co si vzpomínám, jedná se o recepty pepíčka, Pampelišky, Apoleny, Renaty, Glamy, Toma, Michelette, Eji, Kopretinky, Eleeen, Babi, Kamilky…děkuji..:-))

Reklama

Reklama

Reakce:

Eleeen
1127 příspěvků 12.07.04 09:26
...

Pendo, díky na upozornění, jdu si to po sobě opravit…

Eleeen
1127 příspěvků 12.07.04 10:20
Díky,

jeden neoznačený jsem přeci jen našla, ovšem neměla jsem o něm ani tušení, omylem je tam tento recept dvojmo, jednou kategorii má, podruhé to asi odešlo omylem. Upozorním Pepíčka, snad ten nekategorizovaný umaže.
Ovšem, Pendi, já nejsem asi největší hříšník, když šlo jen o jeden, že ne?

penda
4752 příspěvků 12.07.04 17:33
to víš, že nejsi...

chichi…a aby pepíček neumazal oba..protože já mu už o vymazání napsala…hned ten den, co jsem to našla..ale asi nemá čas, pokud tam máš stále oba…největší hříšník byl pepíček…ale ten si to může dovolit vzhledem k počtu svých vložených receptů…a navíc coby majitel serveru.. :-))…a taky jsem včera našla nějaké kuře v papiňáku od andulky, které je v konzervování a dokonce jsem zjistila, že už jsem na to jednou upozornila, ale asi sem už andulka nechodí a pepíček si toho nevšiml, aby to opravil…

Eja
3815 příspěvků 13.07.04 12:24
Pendo,

měla jsem dva nezařazené recepty, protože mi žáby nějak nikam nepasovaly. Tak jsem je prskla pod krokodýla, hehe.

penda
4752 příspěvků 13.07.04 12:35
plaz jako plaz...

chichi…obojživelník jako obojživelník..no ne?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz