Julie a Julia

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 26.02.10 21:04
Julie a Julia

Ten film mě dostal a opravdu stojí za to.

Drama / Komedie / Romantický
USA, 2009, 123 min

Režie: Nora Ephron
Hrají: Meryl Streep, Amy Adams, Stanley Tucci, Chris Messina, Mary Lynn Rajskub, Vanessa Ferlito, Dave Annable, Jane Lynch, Lindsay Felton, Marceline Hugot, Catherine Haena Kim, Helen Carey, Frances Sternhagen, Deborah Rush, Mary Kay Place

Obsah:

Co se stane, když se třicetiletá sekretářka z Queens Julie Powell jednoho dne rozhodne, že během jednoho roku uvaří všech 524 receptů z klasické kuchařky „Mastering The Art Of Frech Cooking“, kterou v roce 1961 napsala Julia Child? Nakoupí spoustu másla, na internetu rozjede blog s názvem Julie/Julia project a dá se do práce. A co když se podle tohohle příběhu rozhodne natočit film Nora Ephron (KDYŽ HARRY POTKAL SALLY, SAMOTÁŘ V SEATTLU)? Napíše scénář, do hlavních rolí ob:,–(í Meryl Streep a Amy Adams a pustí se do práce.

Zdroj: http://www.csfd.cz/…ie-and-julia

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 02.03.10 04:12
díky za tip

ten film je naprosto božský a úplně mě mrzelo když skončil, bral bych takový seriál… no ale teďsi ho jdu pustit ještě jednou

Sylvie
2302 příspěvků 13.03.10 13:21
...

Film mám připravený na dnešní večer. Už se těším… Jo, ještě nakoupit něco dobrého!

zlomax
426 příspěvků 13.03.10 14:37
Sylvie,

přeji příjemné pokoukání. Ten film opravdu stojí za to a jak psal Pepíček i za dvojí pokoukáníčko. Snad nebudeš zklamaná.

Sylvie
2302 příspěvků 15.03.10 10:01
Krásné

Zlomaxi, byla jsem nadšená. Ještě jedou díky!!!

zlomax
426 příspěvků 15.03.10 14:31
Dík!

A za co děkuji, no přece za pochvalu. Jsem velice rád, že byl někdo nadšen stejně jako já. Ten film je naprosto úžasný a také oceňovaný. Pro zvědavce jedna adresa:
 Julie

pepicek
1309 příspěvků 22.03.10 19:27
Pro ještě větší zvědavce

Nechá Vás to koukat bez placení jen na prvních 72 minut, takže si to budete muset dát nadvakrát

mein
10 příspěvků 29.01.14 20:10

Super filmek, moc jsme se pobavili :)

suzanka
161 příspěvků 13.10.15 14:37
Výborná oddychovka

Pro každého milovníka vaření a dobrého jídla :kytka:

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz