Jetelinky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
VeraWalling
55 příspěvků 29.09.10 00:17
Jetelinky

Dobry vecer, schanim recept na Vanocni cukrovi zvane u nas na Severni Morave „Jetelinky“. Byly to takove listecky (trojlistky), vytvorene ze 3 kulicek z testa obsahujiciho liskove orisky a uprostred byl jeden cely liskovy orisek. Jsou vyborne a take hezky vypadaji.
mate-li nekdo tento recept, podelite se? dekuji

Reakce:
babi
6360 příspěvků 29.09.10 18:53
Verko,

kdybychom byly na tom pravem Labuzniku, tak bych Ti napsala modry odkaz ktery zde vsak neexistuje a tak si recept musis sama vyhledat pod nazvem ‚Ořechové jetelíčky‘. Cukrovi pripravuji presne tak jak jsem recept uvedla…

penda
4752 příspěvků 29.09.10 19:07

Babi, tady nemusíš vkládat žádné html znaky, jen jednoduše pošleš odkaz tak, jak ho okopíruješ v adrese webové stránky, o to je to tady jednodušší :)

ořechové jetelíčky: http://www.labuznik.com/recipe.php?…

babi
6360 příspěvků 29.09.10 19:17
Pendo,

vzdyt tam jsem take jenom okopirovala adresu receptu…Ale dejuji Ti mnohokrat, tedy stejny vysledek, jiny postup!

VeraWalling
55 příspěvků 30.09.10 01:27
Babi

dekuji mnohokrat, uz se tesim na peceni. Liskove orisky jsem si objednala, tak zamestnam manzela na louskani. Pokud se povedou, tak je pridam do sve male nabidky na mych strankach www.verasdelights.com
jeste jednou dekuji
s pozdravem ze slunne Jizni Karoliny, Vera

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz