Jarní sraz 2011

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.11 14:03
Jarní sraz 2011

Protože se pomalu blíží květen, zde je aktuální seznam přihlášených na sraz:

Mánek + věra = 2
Drobek + anička = 2
iva = 1
svato + judka = 2
stan + bára = 2
soňa + umberto = 2
blancaxy = 1
alis = 1
maňana + liduš = 2
wydra+1 = 2
gmp = 1
miska11 + myška12 = 2
Danda+2 zdenci = 3
siváková + syn = 2
Klárka + Peťa = 2
Jaga = 1
muso = 1
housenka+1 = 2
JiriV + 2 = 3
Jenoféfa+1 = 2

Celkem je přihlášeno 36 lidí, prozatím nezávazně počítáme ještě s účastí Andrzeje a Karmínka, kteří dosud neví, jestli jim to život dovolí.

Upraveno podle dnešní konzultace s Milošem.

No a takový malý nástin, co – krom jiného - budeme provádět:

1. vyrobíme si tlačenku a jitrnice,
  2. noskovice předvede výrobu svých výborných rohlíků,
  3. uděláme sladkou roládu,
  4. umberťáci předvedou, jak udělat pravé italské plněné těstoviny,
  5. Drobek předvede americký způsob grilování,
  6. atd., atd. …

Sraz bude tady: http://www.chatarosa.cz/cz

Pro ty, kteří nemají navigaci:

Po příjezdu do Frýdku-Místku odbočit doprava směrem na Frýdlant nad Ostravicí, potom odbočit opět doprava na Frýdlant, projet rovně, stále po hlavní, přes celý Frýdlant až k železničnímu přejezdu a před ním odbočit doleva na Malenovice. Po příjedzu do Malenovic je po pravé straně velké parkoviště hotelu Rajská bouda. Dále pokračovat stejně, jak je uvedeno níž.

Pro ty, kteří mají navigaci, nejbližší adresa (souřadnice chaty Rosa: 49°34'14.048"N, 18°24'40.603"E):

zadat adresu „Hotel Rajská Bouda, Malenovice 206, 739 11 Frýdlant nad Ostravicí“.

Tento hotel je napravo u silnice a vede k němu odbočka. Na ni vjedete a projedete kolem pořád dál. Cesta se zatáčí vlevo, je tam značka slepá ulice, a asi v polovině kopce je na pravé straně kovová brána a to je chata Rosa.

http://album.fotoonline.cz/…e_503416.jpg

Toto sdělení je umístěno zde i na BBQ, takže stačí potvrdit účast nebo zrušení jen na jedněch stránkách!!!

Příspěvek upraven 18.05.11 v 15:15

Reklama

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Alis
2617 příspěvků 05.04.11 14:36

V mém seznamu je ještě přihlášená Jenoféfa s manželem a Wydra psala, že přijede s kamarádkou, doufám, že to stále platí

A.

Jenofefa
1315 příspěvků 05.04.11 15:55
Ano,

pokud se vejdeme, tak s tím počítáme a těšíme se. Jenoféfa + beruška

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.11 17:23
ANO,

wydra + Ivana , hlaseno Milosovi jiz drive !

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.11 20:29
Jeno,

jasně že se vejdete, jen jsem o vás nevěděl. Stejně jako o tom, že wydry budou dvě! :-D

Sylvie
2302 příspěvků 06.04.11 09:17
Na skok

My se taky objevíme, večer zase odjedeme. Asi v sobotu.

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 10:20
krasna matematika

:-P :lol: :-D wydra + 1 = 2
To me dostalo :lol: :lol: :lol: :lol:
Telskam :potlesk: !! Este se musim hodne ucit!

Manana
1515 příspěvků 06.04.11 12:04
ano

Amina protestuje, že není na seznamu, vyhrožuje, že se pomstí a sežere všechno co nebude na řetězu v železný piksle a výš než 3 metry.

Když mě nezahltí Alois (Alzheimer), tak přivezu na ochutnávku Mole Moreno (to musí bejt trochu uleželý) a Frijoles Refritos, a když bude čerstvé cilantro, udělám k tomu Pico de Gallo.

¡Utz a wach!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 13:20
Manánku,

tak Amině vyřid, že na seznamu je, ale bude mít těžkou konkurenci dalších pěti psů, kteří chtěj taky sežrat všechno co uvidí v dosahu! :-P

Wydra + 1 další wydra = wydry 2! Už je to lepší? :think:

Alis
2617 příspěvků 06.04.11 13:51

5 psů
2 wydry
1 beruška
1 housenka
2 myšky

To bude mazec!!!

noskovice
1323 příspěvků 06.04.11 15:36

jéje, já už se nemůžu dočkat. Na všechny, hlavně na Aminu a její čtyřnohé přátele. Štěkat a vrčet jsem se naučila dobře, hlavně po italsku. Umberťák bude vrtět ocáskem. Jen mi neházejte kostičky, zuby mám ještě provizorní. :wink: :-D

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 15:47
Tak to jste mně zaskočili,

já mám předvádět grilování? No tak jo, ještěže mám sebou pomocnici, nevím jak moc se mi budou třást ruce. :-x
Maňano, mám ti cilantro přivézt? 8-)

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.11 19:00
neeee,

manku, nemen to ! Puvodni pocty byly dokonale! :-) :potlesk:

Manana
1515 příspěvků 06.04.11 23:34
Drobku,

to by zvadlo, snad ho dovezu.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 00:06
Nojo, zvadlo,

ale lepší zvadlé než žádné. Snad to ti přítel Alois dovolí dovézt. Jeho bratranec, taky Alois má ne věc dost vyhraněný názor. :oops:

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 08:33
Bohužel...

Odhlásil se Johnmirow a Mata. A Andina s Markem taky…

noskovice
1323 příspěvků 07.04.11 18:54

:-( :-( :-( Tak tohle mi neměli dělat! Moc jsme se na ně s Umberťákem těšili. Nejde to ještě napravit? A co Nero s páníčky a Jinjorka s Péťou a kousací potvorou Enji? Taky nic??? :-( :-( :-(

Admin Labužník.cz
610 příspěvků 07.04.11 19:17

Co takhle doplnit info o termínu a místě pro nenahlášené Labužníky či nováčky na stránkách - pokud nejde o privátní akci :wink:

Tereza

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 20:07
Terezko,

termín srazu, místo a možnost přihlášení byly prezentovány zde (myslím, že v dostatečném předstihu - 18.2.2011):

http://www.labuznik.com/…-2011-42704/

Tohle jsou již jen upřesňující informace pro přihlášené - nebo spíš pro organizátory. Bohužel kapacity ubytovacích prostor jsou omezené, maximálně lze nahradit odhlášené přihlášené… :wink:

Alis
2617 příspěvků 07.04.11 20:10

V žádném případě se nejedná o privátní a výlučnou akci - jsou zváni úplně všichni, kdo mají chuť se potkat :-) Jak je psáno již v únoru v tomto příspěvku: http://www.labuznik.com/…-2011-42704/ akce se koná v termínu 27. 5. - 29. 5. 2011 (pátek až neděle). Chata Rosa - Malenovice pod Lysou horou. Je možné přijet na celý víkend nebo jen na skok - jak komu vyhovuje a jak se kdo cítí. Každý je vítán. :-)

Nerovci podle mých informací bohužel nepřijedou, prý jsou v tu dobu v lázních. Přejeme jim všichni krásný relax a osobně mě moc mrzí, že se tentokrát neuvidíme. Stejně jako mě mrzí, že nepřijedou slovačiska, těšila jsem se :-(

P.S: Mánek mě předběhl - pověděl v podstatě to co já - jen upřesním -. pokud by kapacita chaty nestačila, je tu prý další možnost o pár metrů níž. Takže nenechte se odradit, kdo by měl chuť se potkat. :-)

Příspěvek upraven 07.04.11 v 20:21

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.11 20:11
Soni,

prostě jim to nevychází, moc se omlouvají a těší se, že se s námi setkají příště. Nerovci i s „kousací potvorou Enjí“ budou v lázních, takže také bohužel.

Alis, ona se totiž už obsazuje i ta druhá chata, víš!? :lol:

Alis
2617 příspěvků 07.04.11 20:55

Mánku, vím, respektive tuším - ale podle mých informací není kapacita obou chat naplněná - nechci odrazovat případné zájemce, já se ráda poznávám a sdružuju, víš? :-)

Možná by bylo fajn napsat, kolik míst v druhé chatě je ještě volných - a nezapomínejme na místa pod vodopádem!!!! :D

jaga13
399 příspěvků 07.04.11 21:26

No a jaga bude v chalupě na muří noze… :lol:

gaburiatko
739 příspěvků 08.04.11 20:46
SUper

Labuznici, super, ze sa takto stretnete, trochu zavidim :) Hlavne si to uzite, ja som opat pozriem fotky :)

Alis
2617 příspěvků 09.04.11 13:14

Gabu, nepozeraj fotky, přijeď :-)

Alis
2617 příspěvků 09.04.11 13:16

Jago, jestli je v okolí chata na muří noze, to se musíš zeptat Miloše. Kdyby nebyla, chata bez nohy by nestačila? :D

jaga13
399 příspěvků 09.04.11 14:13

beru všecko :-) já jen, že kdyby bylo nahnuto s bydlením, můžu i na jedné noze…a sáně samochodky si pro jistotu taky přivezu :lol: fakt se těěěěším

sivakova
489 příspěvků 11.04.11 04:54
Ano,ano,ano.

Přijedu i s Pepíkem. Na všechny se moc těšíme. Zdraví Libuše.

anickav
2904 příspěvků 11.04.11 10:08
Gabu,

príď, rada ťa spoznám…z BA chodíme na zrazy viacerí…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.11 21:16

Doplnil jsem odkaz na chatu, kde se bude sraz konat a takovou malou navigační instruktáž. :)

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 09:49
Zdravím

účastníky zájezdu :-)

Mám dobrou (trošku) zprávu - pokud má někdo chuť na sambal nebo cokoliv jiného ze stránek -dochutsito- (nejde vložit rozklikávací odkaz :-( ), ať napíše soukromou zprávu do 20.5. Přivezu, doprava zdarma :-P :-)

S panem majitelem jsem vyjednala slevu 15% oproti cenám internetovým.

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 10:46

http://www.sambalshop.cz/…sambaly.html

mně to vložit šlo :-D

danda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.05.11 10:51

Mně ne :-), jsi prostě šikovnější :-) Dík :-)

Nabídka platí i pro setkání v Karavanseraj 10. 6. 2011 :-)

gmp
1603 příspěvků 10.05.11 12:31
ˇˇ

Přátelé, termín se blíží. Byl bych velmi zavázán, kdyby mi bylo dáno nahlédnouti do Vašich cestovních plánů. Abychom se mohli připravit na Váš příjezd. OBVZLÁŠTĚ KDO JAK PŘIJEDE, KDO VLAKEM NA TOHO BUDE ČEKAT ESKORTA, KDO BUSEM, KDO AUTOMOBILEM. Pak bych ještě rád byl informován kdo jste ochoten přibrat do vozu ještě další poutníky. Užijte laskavě toto forum, neb soukromé zprávy. Přeji všem stálé zdraví.

PS: Pro někeré máme přichystán pohotově autoservis.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.11 15:54
Miloši,

poslal jsem ti Email, ale to napíšu radši i sem, pro ostatní.
Jako správní Američani bez auta ani ránu. Jedeme z České Třebové a máme v autě místo. Jen na cestě zpátky se přes noc zastavíme v Olomouci u mého táty.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.11 16:44
Jen tak mimochodem,

předpovědí počasí si moc nevšímejte a nestresujte se jimi. Stejně jim to nikdy nevyjde, předpovídačům jedněm!

8-)

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.05.11 16:46
Ba ne Mánku,

co do počasí mají pravdu vždycky, ale místo kde to bude je většinou špatně. :lol:

Jenofefa
1315 příspěvků 10.05.11 20:04
Malenovice

Nazdar, Miloši, plánujeme přijet autem, naše trasa bude z chalupy: Ústí nad Orlicí, Lanškroun, Mohelnice, Olomouc, Nový Jičín, Kopřivnice, Frýdlant nad Ostravicí, Malenovice. Aspoň pokud mne mapa nešálí. Na této trase můžeme někoho nabrat a doručit na místo určení. Chtěla jsem se zeptat která hodina je vhodná pro dojetí na místo. S dalším dotazem mi neporadíš: co vzít s sebou pro mlsné pusy, to musím vymyslet sama, ach jo, nic mne zatím nenapadá.
Zdravím Jenoféfa

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.05.11 14:01
Jeno

a všichni:

Čas příjezdu v pátek od 11:00 hodin, to už bychom měli mít klíče od všeho. Pokud by brána ještě nebyla otevřená, tak volat 603 746 650, budeme s Milošem na jeho chatě, seběhneme hned dolů.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.11 21:47
Vážení a milí,

dnes jsem se zastavil v místním novém Mexickém supermarketu a objevil jsem šafrán, za 0,65 dolaru, teda 65 centů za sedm gramů a je to při tom jak je lehký slušná hrst. Dolar je dnes tuším 17,80, kdo chce, přihlaste se, dovezu. :mrgreen:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.11 22:09

Já bych si prosila :-) kdyby to tak šlo, dala bych si alespon dvě porce :-)

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.11 22:11
Samozřejmě,

udělám seznam a odvezu, to je maličkost, vždyť to váží tak málo…

Jenofefa
1315 příspěvků 17.05.11 22:23
Prosím

také o dva balíčky - jen abys neměl problémy, že vezeš množství drogy „nikoliv malé“ :-)Děkuji.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.11 22:26
Taky doufám,

ale je na tom napsáno šafrán, jen španělsky - azafran. :-D
Jen prosím pište rychle, v sobotu už letíme, takže uzávěrka je v pátek, 20. května.

jaga13
399 příspěvků 18.05.11 11:31
šafrán

bych si taky prosila, 2 balení, moc dík a dobře přicestujte :-)

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.11 19:59
dá si

někdo lilek? :-P

http://jdem.cz/mfjk9http://jdem.cz/mfjk9

Příspěvek upraven 19.05.11 v 09:26

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.11 19:59
Vykoupil

jsem celý obchod, no, nejen obchod ale i dodavatele. Zítra budu mít 35 balíčků, snad to bude stačit, zatím je objednáno 21. Ještě je čas, když tak se můžu podívat i po jiných mexických obchodech. Zvláštní, orientálci to nemají.

Drobek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.11 20:02
Dá,

já si dám všecko co je naložené a vypadá jako pravý český utopenec. Aspoň na obrázku mi nevadí, že v tom asi není maso :lol:

wydra 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.11 20:07

Drobku, masa bude jiste dost, tohle je jen chutovka ! :lol:

glama 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.05.11 22:00

Drobku, prosím, ušetři mi ten šafrán až na sraz v Praze…
Ne že mi ho v Malenovicích někdo uzme ;-) :-D
:mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz