hmoždíř

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

chocolat
106 příspěvků 17.10.04 13:30
hmoždíř

už pěkně dlouho sháním pořádný hmoždíř-nejlépe masivní,kamenný a s pořádnou kamennou palicí…může být i kovový,ale nic titěrného,ať do toho můžu praštit.klidně bych brala i nějaký z vetešnictví nebo starožitnictví.tak mi prosím někdo poraďte…dík

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 17.10.04 13:59
chocolat,

takových máme pár doma, děda (můj táta) je dřív dokonce vyráběl, měl to jako své hobby, ale nevím, zda by byl ochoten nějaký „pustit“. Optám se, a když tak se ozvu.

chocolat
106 příspěvků 18.10.04 17:34
!!!

to bych byla moc vděčná.každopádně dej vědět.moc děkuju

Labužník Andry02
121 příspěvků 19.10.04 10:31
...

Chocolat, pokud neuspejes, ja jsme koupila docela pekny a levny ve zdravotnickych potrebach…

penda
4752 příspěvků 28.10.04 22:55
čokoládko,

děda nepustí ani náhodou…mrzí mě to, bylo mi to objasněno, že máme (se ségrou) děti a ty budou mít další děti..atd. …tak z toho nic nebude, ale mám Tě odkázat na starožitnosti, kde se dá pořídit do 500-600 Kč (přibližně)…:-(

chocolat
106 příspěvků 31.10.04 15:04
co se dá dělat,

kdybys náhodou někde nějaký pěkný spatřila,tak napiš.já sama zatím ve starožitnictví žádný nenašla.ale stejně dík za snahu

lítalka
9 příspěvků 31.10.04 23:50
mramorový hmoždíř

jestli Ti to pomůže, já jsem koupila v Tescu před vánoci mramorový hmoždíř s paličkou za 199,– kč. Je super. Viděla jsem ho i jinde během roku. Drtím v mněm koření ,bylinky i piškoty pro mimi a léky pro starší dítka. Nepřebírá pachy. Naši mají mosazný a ten na léky vhodný nebyl - měly pak kovovou příchuť.
Snad jsem pomohla

chocolat
106 příspěvků 07.11.04 09:11
:(

ach jo,oběhla jsem tesco,globus a carrefour a všude maj hmoždíře vyprodaný-kdo by řek,že jde o tak nedostatkový zboží…ale kdo si počká,ten se dočká-aspoň doufám

kanda
11 příspěvků 08.11.04 10:14
...

cokolino, jestli mas nekdy cestu do nebo pres Plzen, tak tady je maji v nekolika starozitnictvich. Takove ty mosazne nebo co, do tech se tluce jedna radost

chocolat
106 příspěvků 28.11.04 19:04
už ho mám!

podařilo se mi sehnat obrovský žulový hmoždíř-přesně takový, jaký jsem chtěla.koupila jsem ho ve zlíně a pak jsem ho viděla prodávat i v brně v olympii.stál mě 1450 kč.teď asi nebudu dělat nic jiného,než celé dny drtit koření a bylinky…ale i tak dík všem za rady

buturenka
311 příspěvků 29.11.04 19:22
prosím

Chocolat, prosím,prosím, ve kterém krámku v Olympii v Brně, taky jej sháním, díky za radu

buturenka
311 příspěvků 29.11.04 19:22
prosím

Chocolat, prosím,prosím, ve kterém krámku v Olympii v Brně, taky jej sháním, díky za radu

chocolat
106 příspěvků 01.12.04 14:42
olympia

nevím přesně.jezdím tam jen občas.když vejdeš hlavním vchodem a zahneš doprava tak někde po levé straně bude obchod s nádobím atd. a tam ho májí-jinak prodávaj i menší z mramoru a nebo z olivového dřeva-taky moc pěkný.no snad to najdeš

buturenka
311 příspěvků 02.12.04 08:26
čokoládko

Děkuji, v pátek se tam stavím, koupím, zabalím a dám si jej pof stromeček

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz