HLEDÁM!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník Denda02
213 příspěvků 08.11.05 11:23
HLEDÁM!!!

Labuznici, ktera bydli ve Spanelsku!!! Vim na 100%, ze tady byly minimalne 2, ale nemuzu si vzpomenout na nick…

Prosim, ozvete se nebo poradte…

Diky moc

Reakce:
spanny
159 příspěvků 08.11.05 13:33
Denda

Ja ted ziju ve Spanelsku, tak mi rekni co hledas a ja doufam ze ti budu moci poradit.
 Kamila

Labužník Denda02
213 příspěvků 08.11.05 13:41
...

Jooo, ses to ty Vim ze me zaujalo, ze jsi u Malagy. Pritel ted 2 mesice pracoval v Algeciras a ted se vraci domu.

Resim za nej takovou prekerni situaci. Potrebuju dostat z Malagy do CR 70 kg jeho hudebni aparatury a na posledni chvili me vysplouchla spedicni firma. Nevis prosim nahodou o nejake firme, pres kterou by se to dalo?

Diky moc, D.

spanny
159 příspěvků 08.11.05 15:38
...

Ja tedy nevim o nikom kdo by jel do CR ale pozeptam se. Ja ted musim jit ven ale hned jak prijdu tak zacnu patrat. Kdy ten tvuj znamy jede domu a kdy to potrebuje poslat?

Labužník Denda02
213 příspěvků 08.11.05 17:57
to Spanny

Diky moc. On se ma jak dostat, ja jen schanim nejakou cestu, jak dostat ty jeho veci do pristiho tydne do CR. Ted se mi ozvala nejaka spedice, tak to snad dobre dopadne. Kdyby se neco vyvrbilo, tak dej prosim vedet.

Jeste jednou moc dekuju a preju hezky odpoledne, D.

spanny
159 příspěvků 09.11.05 00:42
Denda

Ja jsem bohuzel jen narazila na jednu firmu ktera by tveho znameho veci odvezla ale je to hrozne drahe. Neni to spedicni firma, je to firma ktera by to asi poslala letadlem a ty to delaji na vahu. Spedicni firmy delaji na objem a vaha jim nevadi a taky to trva dyl to poslat po nich. Ty spedicni firmy tady v Malaze co inzeruji jsou vetsinou z Velke Britanie a nejezdi do CR. Jeden z nich mi rekl o firme ktera by pry jezdila Malaga - CR a ty se jsmenuji Willy Betz. Ja bohuzel je neznam a nemam na ne cislo ale dej mi vedet jestli se ti ta firma co jsi nasla ozvala nebo ne a ja bych se poptala trochu vic.
 Kamila

Labužník Denda02
213 příspěvků 09.11.05 15:24
To Spanny

Diky moc za snahu. Nakonec to dobre dopadlo a veci uz frci smer Praha. Kdybys nekdy potrebovala, tak funguje nejaka „sberna“ sluzba a vyslo to dost levne (proti letadlu).

Tak jeste jednou diky a krasny den do Spanel…
Denda

spanny
159 příspěvků 11.11.05 00:29
Denda

Jem rada ze to vsechno dobre dopadlo. omvlouvam se ze jsem tentokrat nemohla pomoct ale jestlize budes potrebovat pomoc ze Spanelska a nebo z Velke Britanie tak mi dej vedet a ja se budu snazit abych ti mohla pomoct.

spanny
159 příspěvků 27.05.06 18:09
Dendo

Potrebuji pomoc. Muj stryc by me chtel par veci poslat a tak jsem si na tebe vzpomnela. Mela bys tel. cislo a nebo e mail adresu na ty speditery co ti pomohli?
Dik
 Kamila

Labužník Denda02
213 příspěvků 29.05.06 10:56
...

Ahojda Spanny :-)
byla to spolecnost www.cscargo.cz , ale je to dost drahy (tusim ze 70 kg za 7000,– Kč), pak je dalsi moznost zasilkova sluzba primo na letisti (to jsem kdysi nasla na www.studentagency.cz, ale ten odkaz na prepravu tam uz nemuzu najit). No a posledni moznost je ve vyhledavaci zadat „přeprava zásilek Španělsko“, vyjedou ti i kamionovy sluzby. Ty jsem oslovila a dostala nabidky o cca polovinu mensi nez letecky. Snad ti to pomohlo. Preju krasny den, Denda

spanny
159 příspěvků 31.05.06 16:01
Ahoj Dendo,

Diky moc za zpravu a moc mi to pomohlo protoze alespon ted vim co asi tak ocekavat. A mas pravdu ze 7000Kc je dosti drahe. Ja jsem se podivala do Google a jsou tam firmy ktere jsou levnejsi. Je zajimave ze ty Ceske firmy to pocitaji na kila kde Anglicke to pocitaji na objem a nevadi jak je to tezke.
Tak jeste jednou diky, Kamila

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz