Grosseto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuza¨ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.01.05 15:26
Grosseto

Pozor na Grosseto na Míráku - P2. Toalety špinavé, chleba spálený, pizza silně šizená ( témeř bez sýra ), obsluha maximálně neochotná až drzá při požádání o výměnu chleba za nespálený. Jídlo nesvírují pro celý stůl ale po 10 minutách, takže část společnosti je po jídle a část stále čeká. Rok od roku úrověň této pizzérie klesá - bohužel, ve svých počátcích měla úplně jinou úroveň.

Reklama

Reklama

Reakce:

rosnicka
262 příspěvků 04.01.05 08:52
Tak to se divím,

Grosseto je moje nejoblíbenější pizzerie už pěkných pár let, ale pravdou je, že už jsem tam posledních pár měsiců nebyla…jinak jsme byli vždy spokojení…

chocolat
106 příspěvků 05.01.05 20:37
coloseum

pokud jsi znechucená z grosseta,tak zkus pizzerii coloseum. na silvestra jsme byli s rodinou v jejich restavraci dole na václaváku nad bontonlandem, a ikdyž italskou kuchyni nemám moc v lásce,byla jsem celkem mile překvapena.co se týče pizzy,tak nevím,ještě jsem ji nezkoušela,ale mušle sv.jakuba a tilapia(ryba) byly vynikající.

Zuza¨ 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.01.05 13:32
...

Chocolatko, to bylo nouzové řešení. Naše oblíbená pizzérie Na Vinohradské byla na Silvestra zavřená a my jsme to netušili. Grosseto bylo nejblíž na cestě domů.

trikolka
383 příspěvků 08.01.05 17:48
Zuzo

¨to je mi lito. ja do Grosseta zabrousim pokazde, kdyz prijdeme do maticky, a pokazde jsem spokojena. s tvymi vyroky nemohu souhlasit. A pokud ano, staci zajit do Grosseta v dejvicich a hned je napraveno :)

misapoho
135 příspěvků 21.01.05 12:11
...

do grosseta chodim od te doby, co ho udelali v Dejvicich, pak jsem zacala chodit na Mirak, ktery je vic v centru a ted i do Pruhonic, to mam bliz domu. Asi to byla nahoda, protoze Grosseto je vzdy super, lepsi pizzy jsem nikde nejedla, obsluha rychla, vsude cisto a moc prijemne. Zvlast pruhonice maji uzasny interier.

rosnicka
262 příspěvků 26.01.05 15:54
zase bezva,

byli jsme po delší přestávce na Míráku, mňam, mňam..ale pravda, mužský personál bez chyby, ale byla tam jedna slečna…no, když ji ta práce obtěžuje, tak proč ji dělá?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz