Nejlepší hermelín v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

danuska1
6 příspěvků 17.12.04 22:40
Nejlepší hermelín v Praze

Děkuji všem labužníkům za jejich tipy. Mě osobně nejvíce chutná nakládaný hermelín, který podávají v restauraci U Dobruvských (Husinecká 6, Praha 3 - Žižkov). Je to typická žižkovská hospůdka s dokonalým Prazdrojem a výbornými chťovkami k pivu. Hermelín tam mají vždy řádně uleželý, podávaný s velkou porcí oblohy (dva druhy zelí + velká feferonka+ hlávkový salát). Za ochutnání stojí také tlačenka nebo český salám s cibulí a octem.

Reklama

Reklama

Reakce:

hydraulik
54 příspěvků 22.12.04 22:19
Hermelín

http://www24.brinkster.com/mountbaten/ to je ta adresa z které jsi opsala výše zmíněnou informaci.Ovšem jestli jsi tam byla věděla bys,že hospoda se jmenuje u Dobruských!
No nic.To je jen na okraj.Horší je ,že jsem ztratil adresu na stránky jedné dívky (dámy),která se zabývala obcházením pražských hospod a konzumováním Hermelínu.Její zkušenosti s Hermelínem tak jak je prezentuje na své stránce jsou dokonalé.Při čteni jsem vždy měl strašnou chuť doběhnout do chválené hospody a vylovit si taky svůj kousek sýra.Jak říkám bohužel jsem stránku vymazal a teď nemůžu o ní zavadit.

danuska1
6 příspěvků 23.12.04 17:04
...

Nic jsem neopsala. Tuto informaci jsem na zmíněnou stránku sama vložila. Bohužel jsem si popletla název hospody:o))) Takže se tímto dotčenému Pánovi omlouvám!!!!!!!!!!!

hydraulik
54 příspěvků 23.12.04 18:13
Hermoš

Já nejsem „dotčenej“ jen jsem prostě narazil na stránku na kterou jsi to vložila.A to je celý.Jak mám prosím Tě vědět,že jsi to byla Ty?A nejsi náhodou ta dívka s hermošánskejma stránkama?

trikolka
383 příspěvků 27.12.04 09:54
taky v Konviktu maj vybornej hermelin

v hospode a i v kavarne, chodili jsme tam vzdykcy za skolu na pivo na hermosek

(nachazi se v Konviktske ulici)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz