Export oblíbených receptů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 09.07.05 17:15
Export oblíbených receptů?

Nebylo by špatný mít možnost vyexportovat recepty.
A ještě otázka - možná jsem něco přehlédla - kategorii v oblíbených asi nemůžu vymazat/přejme­novat že?

Reakce:

Jenofefa
1315 příspěvků 09.07.05 17:33
Jak to dělám já...

Já si předpisy ukládám na C: souboruložit jakowebový archiv, jediný soubor(*.mht). Pokud chci změnit název, tak mohu jak chci. Jinak máš možnost odeslat předpis mailem na svoji (či libovolnou) adresu. Další možnost máš předpis „vzít do bloku“ a překopírovat si ho do WORDu a pak si s ním dělat, co chceš.
Uložené předpisy třídím do adresářů podle svého a pak si je vypaluji na CD. Nevím, jestli to je odpověď na tvoji otázku, ale třeba tě to bude inspirovat.

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 09.07.05 17:50
myslelajsem export html

a aby se zachovala struktura kategorií a třeba aby bylo možný propojení… ale možná to ani nejde.
Ale když na tím tak přemýšlím, tak si to asi fakt uložím jako mht, protože kdyby selhalo připojení tak bych byla bez kuchařky. dík

ajta
590 příspěvků 09.07.05 21:15
kategorie oblíbených receptů...

… spravovat skutečně lze…

odkaz „správa kategorií“ je umístěn na stránce oblíbených receptů hned pod seznamem kategorií, pod okénkem určeným pro vytvoření kategorie nové…

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 09.07.05 21:57
ajto -dík

dokonce i tam je, hezký večer :-)

Labužník e.v.a.02
232 příspěvků 09.07.05 21:59
jéje měla jsem tam špičatý závorky tak kus textu vypadl

a vypadá to jako nesmysl, tak znovu: ajto, děkuju, přehlídla jsem to, dokonce jsem objevila Vynulovat formukář - hezký večer Eva

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz