Seznam labužníků - Pepíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lassienka
409 příspěvků 24.06.05 07:29
Seznam labužníků - Pepíčku

Tak i když mám neochvějný pocit, že za tenhle dotaz to zase pěkně schytám, nedá mi to nezeptat se. Onehdá jsem zabloudila na seznam Labužníků a jak jsem jím listovala, nešlo si nepovšimnout tabulky uvádějící poslední datum přihlášení toho kterého človíčka. A spousta jich byla již velmi starých. Nebylo by možné je nějak pročistit od neaktivních jmen? Minimálně by se tak uvolnily některé nicky. Zajímal by mě názor ostatních… A nezabíjejte mě…

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 24.06.05 08:38
Seznam labužníků - Lassienko

Když schytat, tak to schytám s tebou. Myslím si to samé. Navrhovala bych když se rok nikdo neozve, že by se měl automaticky vymazat. A teď můžete začít házet kamení.

Lassienka
409 příspěvků 24.06.05 08:52
No,

já chtěla původně navrhnout 2 roky. I tak mám pocit, že by se to pročistilo…

penda
4752 příspěvků 24.06.05 10:26
čistku by to chtělo...

a pěkně zostra, protože je tam také spoustu dvojníků, trojníků atd…někteří z nich za to ani nemůžou, protože jim selhalo přihlášení, tak byli nuceni se přihlásit pod jiným nickem, ale spoustu z nich je tam vícekrát vědomě.......myslím si, že je lepší mít 1000 aktivních členů než o další 3000 těch, kteří sem už dávno nezabrousili…

Cuso
345 příspěvků 24.06.05 10:53
čistka

Hlásim sa ďaľši do radu na ukameňovanie. Tiež si myslím, že by sa zoznam labužníkov mal prečistiť. Tak 2 roky by mohli byť optimálne.

pepicek
1309 příspěvků 24.06.05 11:45
já si to myslim taky

tak teď házejte kameny zase vy na mě

pepicek
1309 příspěvků 24.06.05 11:46
ono se to ale nedá jentak smazat

to se musí připravit několik emailů vybízejících ty lidi k návratu … vy jste mi všichni moc pěkní marketýři, když byste si mazali databáze zákazníků jen proto, že nenakupují

Já stejně plánuju v nejbližší budoucnosti konečně rozchodit ten emailový bulletin s novými recepty, takže v rámci toho uděláme nějaké to filtrování

Eja
3811 příspěvků 24.06.05 13:10
Souhlasím s Esme,

kdo rok nelabužničí, tak vymazat. Přihlásit se může znovu vždycky …

penda
4752 příspěvků 24.06.05 14:40
souhlasím s ejou a esme...hihihi

na jiných fórech Tě vyrazí klidně i po 3 měsících nečinnosti..tak co…jen by musela existovat blokace nicků, protože pokud tu už někdo bude mít databázi svých receptů a pak třeba odjede na dva roky na studijní stáž, tak by po návratu zjistil, že jeho databázi spravuje někdo úplně jiný…hahaha

Lassienka
409 příspěvků 25.06.05 17:22
Velmi mě těší,

že i Pepíček souhlasí s mým nesmělým návrhem a že jsme kupodivu všichni jednotni…Takže hurá do toho (a půl je hotovo…).
 Lass

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz