Dr. Oetker

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 16.02.04 12:48
Dr. Oetker

Prosím některou z uživatelek či uživatelů, kteří vlastní receptáře dr. Oetkera a byli by ochotni mi recepty okopírovat a zaslat, aby se mi ozvali prostřednictvím diskuzního fóra. Byla bych moc ráda. Nevěděla jsem, že něco takového existuje a teď, bohužel, jsou kromě osmého čísla, všechna rozebrána. Zaslala bych Vám poté adresu a pochopitelně bych veškeré náklady uhradila. Děkuji.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 16.02.04 14:26
Mila Penda

Ted prave jsem dostala jako darek z Ceska knizku Dr. Oetkera
Chutovky- male a mile pohosteni a taky vlastnim dost receptu z knizek Dr.Oetkera. Mas-li zajem ozvi se mi a muzu Ti nejake poslat, nebo pokud chces, muzu je posilat postupne na Labuznika, ze ktereho si je muzes vytisknout. Poradim Ti pak neco ohledne techto knizek, ozvi se mi; skocovsky@telup.lu

Tatjanka
17 příspěvků 13.04.04 13:41
receptare

Pendo,

nejake mam doma, musim se po nich podivat, napis o jake bys mela zajem, zkusim je najit a muzem se domluvit na okopirovani

Tatjanka

Labužník Sarka
433 příspěvků 13.04.04 13:59
Pendo,

na strance Dr. Oetkra je mozne tyto receptare nechat si zaslat domu. Je to bezplatna sluzba. Vyplnila jsem si prihlasku a automaticky to postou poslou domu. Drzim palec.

penda
4752 příspěvků 13.04.04 14:40
šárko,

díky, odtud je mám taky, ale z těch minulých čísel už bylo jen jediné a to loňské velikonoční…letošní už mám…děkuji, jsi hodná..:-))

penda
4752 příspěvků 13.04.04 14:42
Tatjanko, děkuji mockrát...

prohlédnu si je na stránkách a dám Ti vědět, nejradši bych je všechny..haaahaaa…

esmeralda
4813 příspěvků 14.04.04 09:30
...

Naťukej si do Search Engine (vyhledávání ) „Dr. Oetker“ a otevřou se ti jejich stránky. Je to tam i v češtině.

esmeralda
4813 příspěvků 14.04.04 09:30
...

Naťukej si do Search Engine (vyhledávání ) „Dr. Oetker“ a otevřou se ti jejich stránky. Je to tam i v češtině.

Tatjanka
17 příspěvků 14.04.04 11:26
:-)

Pendo,

tak ja ti spis pisnu jake mam, at si muzes vybrat. Snad se k tomu dneska vecer dostanu, musim prohrabat 2 plne sanony vystrizku :-)) Tatjanka

penda
4752 příspěvků 14.04.04 11:42
Tatjanko....

jsi moc hodná,…ale zadrž…lili už mi slíbila, že to hodí na kopírku…je bezvadné zjistit, že je tady tolik dobrých duší…ještě jednou moc děkuji!!!!!!

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.04.04 19:59
Pendo

Pokud mas zajem, objevila jsem ve starem mamincinem sesite z roku 1936 Oetkerovy vyzkousene predpisy. Nebo mam je postupne psat na Labuznika?

penda
4752 příspěvků 17.04.04 21:03
Pampeliško,

piš to na labužníka…ušetříš si tím čas, protože by ty receptíky jistě uvítaly(i) i ostatní labužnice…a možná i labužníci.. :-))..díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz