Dotaz

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jenofefa
1315 příspěvků 21.05.04 16:14
Dotaz

Pepíčku, jenom jsem zvědavá: dnes se objevilo automatické přivítání „nového člena kulinářské rodiny Kroketka“. Ale Kroketku si pamatuji již z dřívějška a skutečně již 27. 3. 2004 uváděla své recepty. Jak to?

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 21.05.04 17:50
jenoféfko,

na tohle neznám odpověď, ale chci Vám sdělit bezva způsob vyhledávání receptů labužníků, kteří nemají vyplněnou vizitku…někde už tady je uveřejněn ten způsob pomocí vyhledávání a vložení dvou a s mezerou…přišla jsem na daleko (podle mého názoru) jednodušší způsob…kliknete na jméno jakéhokoli labužníka o kterém víte, že vizitku vyplněnou má, otevřete si jeho recepty a pouze nahoře v adrese vyhledávače přepíšete jméno labužníka na jméno toho, u kterého Vás zajímají recepty…jenoféfko díky, přišla jsem na to díky Tobě, protože jsem zkoumala, zda není rozdíl v kroketce a Kroketce…není…:-))

Kopretinka
565 příspěvků 23.05.04 19:55
Kroketka

Ahoj Jenoféfo,
Kroketka se znovu registrovala protože chtěla změnit Nick který měla. Z Kroketky na LucíKa, všechno legálně přes Pepíčka ale jelikož se to nějak nepovedlo a pak už jí to nebralo ani LucíKa ani Kroketku tak zkusila novou registraci a klaplo to takže máme zase Kroketku ale v chatu bude jako LucíK

pepicek
1309 příspěvků 23.05.04 19:58
Odpověď

je to prosté, Kroketka si nechala svoji přezdívku změnit na LucíK a tak se původní přezdívka uvolnila k registraci a objevila se poté v čerstvě zaregistrovaných

Jenofefa
1315 příspěvků 23.05.04 21:32
Děkuji,

pochopila jsem záhadu.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz