Poděkování Pepíčkovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tashi
7 příspěvků 11.05.04 09:01
Poděkování Pepíčkovi

Milý Pepíčku,
dík! Nejsem na labužnických stránkách dlouho, ale oblíbila jsem si je. O jejich tvůrci jsem se domnívala, že je „virtuální“ a ne skutečný. Bohužel v poslední době jsem postrádala „tvrdší ruku“ z Tvojí strany. Myslím si, že demokracie není anarchie. Stránky jsi zakládal proto, abychom se dobře najedli i pobavili zároveň a taky si předali ty úžasné recepty, které každý z nás má. Mělo by to zůstat v této rovině - s humorem, radostí, pokorou, láskou - jako doposud. Věřím, že stále máš chuť na stránkách pracovat a dávat nám všem to nejcennější co máš - svůj čas. Všechno ostatní se dá koupit, ale čas nikdy. Takže vzhůru do dalších receptů, vtipných (ale slušných) článků i moudrých rad. Záleží na nás všech a já věřím, že Tě nezklameme. Krásný sluníčkový den.

Reklama

Reklama

Reakce:

Sněhurka
446 příspěvků 11.05.04 09:27
Pepíčku!

Já se připojuji k Tashi. Protože už bylo vše řečeno, přeji nám všem „Slunce v duši“. I když je to pozdrav meteorologa, platí i pro Labužnice a Labužníky, ne?

Kopretinka
565 příspěvků 11.05.04 10:04
:)

Krásně jsi to napsala Sněhu Připojuju se Hezký sluníčkový den všem

Labužník paraplicko03
359 příspěvků 11.05.04 15:08
Souhlasím ...

v poslední době mám pocit, že si něktěří lidé pletou Labužníka se zcela jinými www stránkami. Tashi to vyjádřila moc pěkně a já se připojuji a souhlasím, přeji všem také moc moc sluníčka a úsměv na tváři … a nenechme si Labužníka zkazit !

Pampeliska191
1075 příspěvků 11.05.04 16:45
Paraplicko

plne souhlasim s Tvoji pripominkou. Jeste chci dodat, ze muzeme vsichni podekovat pepickovi, ze se vzdycky snazil, snazi a urcite dal bude snazit nam tyto stranky labuznika vylepsovat. Priznam se, ze taktez se mi nelibily prispevky pod nekterymi recepty, ktere jak si myslim ja sem vubec nepatrily a je na miste, ze pepicek je vymazal. On je tady ten, ktery ma toto pravo.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz