Nevim si rady.....

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

meisje
580 příspěvků 14.05.04 14:15
Nevim si rady.....

Moc se libi ilustrovane recepty od Pendy „Kynute kolace“. Rada bych si to zaradila do svych oblibenych tady na labuznikovi, mela jsem tez v umyslu si to zkopirovat do sve vlastni sbirky receptu, chtela jsem to tez preposlat kamaradce. Ale nejde mi to, nikde jsem nenasla tlacitko, kterym si to muzu prestehovat ani nic jineho.
Prosim hodte po me palici - kde delam chybu??? Prosim, o radu jak na to??? Diky - meisje

Reklama

Reklama

Reakce:

Fany
69 příspěvků 14.05.04 15:25
...

Nejdrive se musis zaregistrovat, pokud jsi to jiz neucinila. Kdyz otevres nejaky recept, tak v pravem rohu dole se Ti objevi „pridat k oblibenym receptum uzivatele“.Klepnes na to a recept se ti ulozi na labuznikovi mezi tve oblibene recepty.Pokud se budes chtit na jakykoliv ulozeny recept nekdy podivat, tak v pravem rohu nahore klepni na „Muj labuznik " a otevre se Ti okno a tam mas mimo jine i slozku“ moje oblibene recepty"

penda
4752 příspěvků 14.05.04 15:42
meisje,

fany asi nepochopil, že myslíš článek, nikoliv recepty…já to dělám následovně…nahoře vpravo pod modrou lištou klikneš na soubor a zvolíš příkaz uložit jako a poté zkontroluješ, zda máš typ uložení úplnou webovou stránku a už si jenom zvolíš, kam chceš tuto webovou stránku uložit…a potom to už jen přikládáš jako přílohu mailu, pokud to chceš někomu poslat…doufám, že to je tak správně…snad se Ti ozve ještě někdo, kdo to buď potvrdí nebo navrhne jednodušší řešení…měj se hezky…

pedro
7 příspěvků 14.05.04 15:48
Já se s prosbou o

Viz můj dotaz z 27.4.
Péťa

Fany
69 příspěvků 14.05.04 16:12
meisje, péťo

takze jsou zde uverejneny obe moznosti, jak si ulozit oblibeny recept a nebo clanek.

pedro
7 příspěvků 14.05.04 16:13
Já se s prosbou

o „tlačítko“ připojuji k Meisje. Viz můj dotaz z 27.4.
 Péťa

meisje
580 příspěvků 14.05.04 16:30
Fany....

Fany, zaregistrovana jsem jiz nekolik let, slo mi opravdu o clanek a ne recept s tim si rady vim - Diky Vsem za radu, prubnu to. Diky, meisje

penda
4752 příspěvků 17.06.04 23:42
můj přítel...

mne naučil perfektní věc…kliknout na soubor, vybrat volbu uložit jako a v nabídce -uložit jako typ- vybrat webový archiv (*.mht)…stránka se zkopíruje kamkoli Vy si určíte s veškerou grafikou…:-))

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz