Dobrý den všem ..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
2905
753 příspěvků 11.03.10 23:39
Dobrý den všem ..

Líbí se mi stránky, zatím se rozkoukávám..
V kolonce přidat recept nevidím možnost nahrát foto, poradíte mi ?
Příjemný den Jana

Reakce:
klaaarka
222 příspěvků 12.03.10 20:47
Ahoj Jano,

fotka se musí poslat mailem pepíčkovi a on ti ji tam nahraje, viz http://www.labuznik.com/article.php?…
At se ti tu líbí :)
 Klára

2905
753 příspěvků 12.03.10 23:45
Klárko ..

..díky za radu, využiji.
Fakt se mi tu líbí, je zde mnoho zajímavého ke čtení, o inspiraci není nouze.
Velmi oceňuji stránky „vonící člověčinou“, moc jich není, nebo neumím hledat :)
Určitě dodám nějaké nápady, některé se musí vidět, nelze (neumím) popsat.
ještě jednou díky Jana :)

oldsoft
682 příspěvků 13.03.10 13:51
Doplnění: fotka se posílat nemusí

Doplňuji: fotka se posílat samozřejmě nemusí, stačí ji v rozumném rozměru dát sem do deníčku nebo na jakýkoli obrázkový hosting a do textu receptu ho vložit jako odkaz v HTML (úplně stejně, jako na nějakou www stránku). Viz třeba Jak psát web .

2905
753 příspěvků 14.03.10 12:35
Díky za prima doplnění ..

..nakoukla jsem, budu potřebovat více času k prostudování. Pracuji stylem „pokus - omyl“, někdy se povede :) patřím k těm, co využijí toto doporučení -"Poznámka: pokud už teď vůbec netušíte, která bije, přečtěte si základy HTML. " Poslechnu :)
Trochu mate odborný slovník, ale prokoušu se :)
Ještě jednou díky …

oldsoft
682 příspěvků 15.03.10 00:23
Ještě ukázka

Takhle vypadá recept, kam jsem si níže uvedeným způsobem vložil obrázek sám: KLIKNI . Rozumný rozměr je řekněme 250 pixelů na šířku, výška adekvátně k tomu.
Pokud je to španělská vesnice, začni s něčím jednodušším, třeba jak vkládat klikací odkazy .

2905
753 příspěvků 15.03.10 21:58
Díky za ukázku,

už jsem pročítala základy minulého doporučení, jen se mi nepovedlo „probudit“ zde doporučený prohlížeč, choval se dle popsaného v návodu. Velikosti obrázku rozumím, bohužel, do mých obrázků zde jsem nahrála fotky mnohem větší, 98 kB a víc, opravím až bude čas. Klikací odkazy i slova se mi líbí, budu trénovat, určitě využiji v emailu, pro ještě více neznalé:). Pochvala za úžasnou formulaci „postup ještě pro blbuvzdornější“, pobavila :)
Díky za rady i ochotu, J.

oldsoft
682 příspěvků 22.03.10 19:19
Už to jde jednodušeji

Klidně můžete na níže uvedený postup zapomenout, neboť pepíček zapnul ve zkušebním provozu funkci vkládání obrázků, což je jednodušší a hlavně standardní, takže si jen obrázek nezapomeňte zmenšit na řekněme 300×200 pixelů, nebo nějak podobně rozumně.

2905
753 příspěvků 24.03.10 20:45
Jenodušeji ...

ano, děkuji za info, už mám i vyzkoušeno, jen foto bylo velké, vyřízlo se nepodstatné, (smáznuto), při dalším pokusu jsem trochu „zabloudila“ .
Teď trénuji focení, snažím se na výřez snímku dostat důležité ..
Ještě ke klikacím odkazům, trénovala jsem na blogu, nabuzená informacemi - nešlo nemachrovat, pokus dopadl nevalně, znehodnotila jsem celý boxík odkazů, byl odsunut co nejdál, než zjistím jak zrušit. Nevzdám se, jak bude chvilka, trénuji dál :-)) Díky…

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz