Dětské piškoty.

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

andyw
91 příspěvků 10.07.07 14:34
Dětské piškoty.

Mám doma hodně piškotů, tak bych chtěla z nich něco udělat, třeba dorty nepečené nebo něco jiného, prosím navrhnětě mi něco?
 Děkuji

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 10.07.07 23:09
Piškoty - Andy,

snad si tady něco vybereš.

gaburiatko
739 příspěvků 12.07.07 10:30
torta

andyw, ja robim len taku rychlu a jednoduchu smotanovu tortu, na dne tortarne dam piskoty hladkou stranou na spodok, na to rozmiesanu 1 kyslu smotanu s 1 vanilkovym cukrom, na to piskoty na tieto potom opat jedna smotana s vanilkovym cukrom + trochu dzemu, zasa piskoty a na to opat kysla smotana s jednym vanilkovym cukrom + grano (tato vrstva mi chuti najviac). V lete medzi vrstvy davam cerstve jahody alebo ine ovocie :) Mozes skusit aj kompotove :). Dam do chladnicky na niekolko hodin, najlepsie do druheho dna.
Babicka robievala indianky medzi dve piskoty dala platok bananu, spojila sparatkom a namocila do cokolady, potom do chladnicky ulezat a bola to tiez dobrotka. Inak ak nechces robit tortu, tak daj len piskoty do misticiek + ovocie a zalej s kyslou smotanou + vanilkovy cukor + granko a ozdob na vrch. Je to chutny dezertik :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz