Aha,asi jsem pochopila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jarka7
208 příspěvků 09.07.07 16:11
Aha,asi jsem pochopila

Poněvadž jsem netušila kde žiješ, byly asi mé rady ujeté. Omlouvám se. Škoda, že Dánsko asi nikdy neuvidím.
Ale k věci.
Pokud bych jela kempovat u nás-nakonec i jinde, kde jsem doma, asi bych si prošla hezky pomalu velké markety a pečlivě vybírala hotová jídla, hlavně zmrazená. Určitě tam najdeš větší výběr než u nás. Dej si podmínku, jaké máš možnosti /kotlík, vařečku, lčíci atd.), kdo co má rád a rozpočítej penízky.. A napsala bych si přehled možností, který bych předložila domácí radě. Každý den bych si skočila na malý nákup, koupila na ten den pytlík s polotovarem a jen bych dokoupila přílohu. Něco ovoce a zeleninky a nějaký mls na večer. Když kouknu i u nás do nabídky, tak bych jinak nejednala.
Chodit po hospůdkách mne moc nebere, zcela vyjímečně na specialitku, ale to jen jak kasa dovolí.
Omyté zeleninky již není problém nakrájet a zalít hotovým dressingem. Uvařené nudle jsou dobré jako sladké i jako příloha. Zbylá rýže se hodí další den na rýžový salát.
Bohužel si ani neumím představit nabídku u vás. Pokud máš vařič a je to finančně únosné, kup něco syrového drůb. masa, nalož do marinády a máš minutky. Zbývající vařené brambory druhý den opeč a zalij pár vejci.
Neboj se ničeho a věř, že trocha odvahy a víc tolerance u jedlíků a máš vystaráno. Hrajeme hru, kdo uvaří nejlépe za co nejmíň. A hlavně, když se něco nepovede, tak říkej, že je to nový recept z Labužníka. A nebo se vymluv na mě. Já to potvrdím i písemně. Jarka

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz