Delsi odmlka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 10.01.04 21:07
Delsi odmlka

Mily labuznici.
Vsechny vas moc zdravim a preji jeste jednou v tomto novem roce, vsechno NEJ- NEJ.
Vsem, kdo jste mi napsali moc dekuji a moc se omlouvam, ze tak pozde odpovidam. Muj computer je uz od svatku v oprave. Uz jsem to nemohla vydrzet, tak jsem si pujcila laptop, ze ktereho vam ted pisi. Ale doufam, ze pristi tyden uz bude muj computer opraveny. Moc se opet na vas vsechny tesim a hlavne na vase skvele recepty.
Vsechny vas moc a moc pozdravuji z destiveho,ale pomerne tepleho Lucemburska

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3727 příspěvků 10.01.04 22:15
To je dobře, Pampeliško,

že už jsi zase mezi námi. Těším se na Tvoje recepty a články. Taky Ti přeji všechno nej v tomto roce z nejošklivější Prahy, jakou si dovedu představit. Sněhová nadílka se mění v městskou černou břečku, fujtajbl. Ale za chvíli bude jaro a sním určitě recepty na nějaké velikonoční mlsky . Měj se hezky.

Pampeliska191
1075 příspěvků 14.01.04 13:18
Ahoj Eji,

moooc Te zdravim a dekuji za mile privitani.
Jsem rada, ze Te zajimaji moje clanky i recepty. Od svatku jsem mela muj computer v oprave, az dneska jsem ho privezla, tak se budu opet snazit zase neco poslat do Labuznika. Mam radost, ze se k nam na Labuznika pripojilo vice novych navstevniku, ktere taky zdravim. Procitala jsem si ted nekolik Tvych receptu a moc se mi libi. Pokracuj, ja se uz ted na dalsi Tve recepty moc tesim. Ahoj

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz