Pepíčku..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bunter
457 příspěvků 22.12.03 21:37
Pepíčku..

Myslím si,když někdo dává na Labužníka recept,aby také uvedl pramen,pokud je to možné.Odpadlo by pak osočování a zbytečné tahanice viz.perníková chaloupka a mnoho dalších.V každé solidní vzdělávací knížce(a to nemluvím o kuchařkách),jsou v tiráži napsány prameny odkud autor čerpal a čtenář si může i nějaké prameny když má zájem opatřit.Když se podíváme k Dadalům,tak tam má každý recept své místo i autora.Je to přehledné a zájemce ví kam se obrátit.Já vlastním téměř 700 kuchařek a mohl bych "moje " recepty sypat denně z rukávu.Nestálo by zato trochu o tom uvažovat??Jinak přeji všem hezké Vánoce bohatého Ježíška a hlavně zdravíčko a at nám chutná u výborných receptů.Tom.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 23.12.03 03:23
Buntere

bohužel ten pramen ve většině případů dohledat nelze a i kuchařky se navzájem opisují. Já už dva měsíce zpracovávám hromadu výstřižků a u těch taky nezjistím, odkud se to vzalo, takže za sebe můžu prohlásit, že já uvádět zdroj nebudu, u těch pár receptů, kde ho znám by to beztak ztrácelo smysl.

Labužník Laďka02
1 příspěvek 23.12.03 12:24
Tome Buntere

neni pekne, jak pepickovi, ktery je tvurcem Labuznika nadhazujes konkurenci-Dadala, kam , aspon myslim, autor nedovoli vstoupit s prispevkem, coz zde kazdy registrovany muze. Pepicek venuje hodne sveho casu a reaguje na pripominky navstevniku, jak jen muze a vylepsuje. A Tve pripominky k receptum pepicka starsiho, pardon Pepina, mi navozuji predstavu zkousek ve skole.

Pampeliska191
1075 příspěvků 23.12.03 21:59
Tome Buntere

Tady se vubec nejedna o to, od koho, nebo odkud je recept opsany, ale jedna se tu vicemene o vzajemne podeleni receptu. Mne treba vubec nezajima odkud recept je, ale jaky ten recept je. Nektere z nich mam vyzkousene a jine se mi libi, i prestoze neznam odkud prameni, ale i tak se rada o ne podelim s dalsimi lidmi, kterym tento recept vyhovuje. Vsichni, kdo nam recepty na Labuznika posilaji, si zaslouzi podekovani, protoze sama vim, co to obnasi a kolik to vezne volneho casu a to treba jenom ten recept opsat a poslat. Pepicek a Pepino jsou vlastne hlavni zakladatele a tvurci techto stranek a oba si zaslouzi vrely dik a pochvalu. Ja osobne moc obdivuji pepicka. Labuzniku venuje veskery svuj volny cas, stale neco vylepsuje a pritom se snazi nam ve vsem vzdycky vyhovet. Labuznik je preci SUPER.
Krasne bile Vanoce a bohateho Jeziska vsem.

Bunter
457 příspěvků 24.12.03 15:10
Pepíčku

nebyl to v žádném případě návrh,jen jsem si to myslel a psal pokud je to možné.....Je jasné,že většinu receptů dohledat nelze.Třeba Babi občas pramen napíše(středozemní kuchařka a tak..) a to jsem myslel.Měj se pěkně a hezké Vánoce.Tom

Bunter
457 příspěvků 24.12.03 15:25
Pampeliško

Milá Pampeliško,já přeci vím,že Pepíček a Pepíno jsou syn s otcem a za tento web jim patří můj vřelý dík a také vím co obnáší ve volném čase opsat a poslat recept,ale můj příspěvek byl o něčem jiném…Pepíčkovi jsem dnes už také psal.Je 18.00 hod.nejvyšší čas dát si aperitiv a pak usednout k večeři. Měj se a ještě jednou hezké Vánoce.Tom.

Bunter
457 příspěvků 24.12.03 15:38
Ladko

Ladko nejsem si vědom,že bych Pepíčkovi předhazoval konkurenci Dadala.Nebo není snad dovoleno napsat svůj názor či upozornit na jiný pramen?Pepíčka si vážím,jelikož moc dobře vím co ta práce obnáší!!!(Mám obsáhlé věci na jiných webech)
A psané recepty?Myslím si,že recept má být srozumitelný a to není úloha ve škole.Jsou mezi námi i úplní začátečníci.Tom.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz