Chtela bych asi vynadat tvurcum techto stranek !

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DolceVita
44 příspěvků 13.12.03 23:15
Chtela bych asi vynadat tvurcum techto stranek !

Duvod? Kdybych tyhle stranky nenasla, mohla jsem klidne davno spat a vlastne uzit si cely ten sobotni vecer trochu jinak. Od chvile, kdy jsem ucinila tento objev, tak tu sedim a listuji v prispevcich a ukladam zajimave receptury do schranky pro sve recepty a … mohla jsem docela dobre psat vanocni pohlednice, pect cukrovi, pokracovat v prekladech technicke nemciny … a vubec bylo by byvalo mnoho toho, cemu jsem se mohla venovat, ale … diky temto strankam jsem stravila opravdu prijemny a objevny vecer. Plyne z toho zaver: nadavat nechci, ale chci VAS POCHVALIT ! Gastronomie se mi tak trochu vic pripletla ve svete do zivota, tak mozna i ja si najdu cas a zverejnim nekolik „originalnich receptur“, ktere v case nedavnem byly servirovany v jednom malebnem hotylku s gurmanskou restauraci - ve svycarskem Moulin Neuf. Tohoto hotylku jsme byli s mym bajecnym muzem do letosniho leta majitele. Gastronomie je tvrda rehole, tak nas rozum primel po case k tomu, ze jsme ten „snovy zivot“ vymenili zase za zivot obycejny a vratili se oba ke svym profesim. Manzel do sve inzenyrske kancelare a ja tez. Ty doby sefkucharske ve mne jednou pro vzdy zanechaly hlubokou vzpominku a v kazde volne chvili varim alespon pro nase dobre kamarady. Moc se mi libily prispevky od Pampelisky, Babi a ruzi na tema peceni chleba. Mam domaci pekarnu a tak se pokousim prijit na ten nejlepsi recept chleba na svete . Zatim jsem na nej neprisla Kdyby chtel nekdo poradit, budu nesmirne rada.
Jinak preji vsem NEZAPOMENUTELNE OKAMZIKY POSLEDNICH DNU ROKU 2003. At v tom roce novem na nas vsechny ceka 12 mesicu bez nemoci, 53 tydnu pohody, 365 dnu stesti, 8760 hodin bez starosti, 525600 minut dobre nalady a 31536000 vterin las­ky.

Reklama

Reklama

Reakce:

pepicek
1309 příspěvků 17.12.03 18:15
děkujeme za vynadání

a škodolibě ti přeju ještě mnoho hodin prosezených nad Labužníkem ve zbytku tohoto roku i v roce následujícím

DolceVita
44 příspěvků 18.12.03 11:31
Tedy pěkně děkuji :-)

Milý Pepíčku,
za Tvé škodolibé přání děkuji. Pravda je, že tak pilně činím den co den. Přeji tedy i já Tobě: nechť Tě ten pavouček virtuální, co tyhle pavučinky této „chutné a voňavé“ stránky spřádá - též chytne do svých sítí! Pokud ovšem tím pavoučkem nejsi ty sám !!! Pak už je jen otázka, zda ten „místní pavouček“ je pavoučkem jedovatým nebo pavoučkem, co štěstí nosí. Do zdejších pavučinek jsem se pěkně zapletla :-) … a pavoučky je třeba si předcházet … neboť zcela vážně se jich trochu bojím. Tak přeji Tobě i všem milým lidičkám, ať se v tom roce 2004 z těchto pavučinek jen tak nevymotají. Je tu spousta zábavy, tak jako u velkého prostřeného stolu. Tak ať se nám tu všem společně moc hezky povídá.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz