čistota

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labužník milda02
50 příspěvků 08.12.04 12:04
čistota

Prosím o radu jak na nečistotu na kuchyňské lince. Jedná se o mastný povlak, který se tvoří z plynu a pokrývá kuchyňské skříňky nebo i odpařovač. Pokud jsem dříve měla plechový nábytek, daly se použít i razantnější prostředky na odmaštění nebo i prostředky na bázi písku nebo pasty. Teď mám kuchyňský nábytek pravděpodobně z „lamina“ a nevím jak ten povlak odstranit. Nemám ráda prostředky, které slibují zázraky ale ta chemie z nich přímo kape. Jak na to? Upozorňuji, že horní části linky, pod stropem, přikrývám papírem, takže tam už ani neuklízím.

Reakce:
vrba
106 příspěvků 08.12.04 17:36
Trochu se pokusím

Mám kuchyň z lamina a to bílou. Sice jsem si původně myslela, že to bude horor,že na tom bude vše vidět, leč opak je pravdou. No ale když přide na úklid, nevěděla jsem taky "jak na to " ale docela se mi osvědčil obyčejný jar, který kápnu trovnou na mokrou houbičku,popř.hadr.
Samozřejmě úplně spokojená jsem s Mediem, což je přípravek české výroby,ale dá se sehnät jen u dealerů jmenovalo se to klub 21.Teď jsem dostala od mamky taky jeden prostředek ,jmenuje se CODI energic,výrobce je ve Španělsku a taky ho prodávají dealeři. ( I když kamarádka otevřela obchod s drogerií a prodává ho taky.) Je taky dost dobrý, je úplně na všechno a já s ním myju i vanu, kterou máme z akrylátu a je to super. no a nebo obyčejný domácí čistič Milit,který koupíš v každé drogerii je taky skvělý, jen smrdí čpavkem.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz