Koberec a oslí uši :o)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajta
590 příspěvků 07.12.04 13:43
Koberec a oslí uši :o)

Neznáte někdo nějakou fintu na to, aby se na koberci neohýbaly rohy??? Teda kromě přilepení koberce na podlahu či pořízení si koberce kulatého…

Reklama

Reklama

Reakce:

vencal
213 příspěvků 07.12.04 15:15
Lepení

Nevím jaké lepení máš na mysli, ale existují oboustranné lepící pásky, které jsou určeny přímo pro kobercáře. Zeptej se v jakékoliv prodejně koberců. Tyto pásky jdou s trochou násilí následně i odstranit. Jinak mě žádný způsob nenapadá.

ajta
590 příspěvků 07.12.04 15:32
no právě...

o oboustranné lepicí pásce vím, ale já právě nechci koberec napevno přilepit k podlaze…

mám doma dva kocoury a čas od času jim zpod koberce musím vylovit jejich myšky, piškotky a jiné hračky

…a aby to nebylo jen na kocourech - mne občas popadne stěhovavá nálada a měním uspořádání bytu, včetně koberce

spíš jsem byla zvědavá, zda neexistuje nějaká finta na to, aby se rohy koberce „nějaknevímjak“ vyztužily…

Jenofefa
1315 příspěvků 07.12.04 15:40
Někde jsem někdy četla,

že se na ty rohy zespoda připevní (přišije, přilepí???) tuhý kartonový trojúhelník. Sama s tím nemám zkušenost, ale zkus to, nic tím nezkazíš.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz