Zuzana Navarová

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bradicka
163 příspěvků 07.12.04 19:24
Zuzana Navarová

Jsem z toho úplně mimo mísu, takže jsem tady asi správně. Myslím, že Navarovou znali i ti labužníci, kteří bydlí daleko a ještě dál. A určitě ji spousta z vás má ráda. Tak mám teď z toho, že umřela, staženej krk a kapou mi slzičky (jak stojánkům na svíčky…) Je mi to moc líto a je mi smutno. A jestli to jde, tak ji moc zdravím…

Reakce:
Jenofefa
1315 příspěvků 07.12.04 19:42
Taky se mi sevřel krk,

když jsem tuhle zprávu objevila na internetu. Ale to, co za ní zůstalo, je nesmrtelné…

vencal
213 příspěvků 08.12.04 00:59
Sohlasím

této PANÍ zpěvačky je děsná škoda, pustím si na spaní její desku s Nerezama. Nezlobte se, ale musím použít trochu hrubší slovník: ZASRANÁ NEMOC!!!

Kari
545 příspěvků 08.12.04 09:05
Ach joo...

Je mi z toho taky úzko, kousek od nás v kulturním domě Opatov párkrát hrála společně s Koa. Byla jedinečná. Včera jsem byla s přáteli v hospůdce, kde jsme si mimo jiné aspoň na její počest brnkli na kytary „Taši delé“ a moji oblíbenou píseň „Já s tebou žít nebudu“.
Obdivuji ji, jak dokázala svoji nemoc skrývat, a ještě donedávna vystupovala na koncertech. Nevíte někdo jaká nemoc to byla? V médiích jsem se toho moc nedozvěděla. Ale asi to není těžké uhodnout..
Taktéž ji moc zdravím..

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz