Bio

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 27.09.08 12:29
Bio

Právě jsem se dočetla v letáku Kauflandu, že mají Bio-listové těsto. Máte s ním někdo zkušenost a je tam nějaký rozdíl oproti normálnímu? Myslím si, že není, ale děkuji za odpovědi. Terrinka

Reakce:

meisje
580 příspěvků 28.09.08 10:25
...

Na vyrobu testa jsou pouzity BIO suroviny…BIO mouka, BIO tuk atd.. Ale jaky je v nem rozdil pri pouziti nevim…, moc se me nezda ten fakt, ze by Kaufland prodaval „echt“ Bio potraviny. BIO je drazsi nez normalne a tak premyslim, jak levne potravinove diskonty ( Lidl, Kaufland apod. ) prodavaji levne BIO. Nevim, ale treba na to maji jakysi figl, zdravim meisje )).

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 28.09.08 10:53
...

Meisje, díky alespoň za to. Těsto stojí 19.90 Kč, ale to víš jak to chodí, ty supermarkety mají množstevní slevy a to dělá hodně i když dražší než normální je. Ovšem to nese sebou jen to slůvko BIO, ale nikdo neví, je-li to tak- toť otázka?
Ne, že bych z něj dělala, ale tak mě to zajímalo. Mám vyzkoušené a jsem spokojená těstem: Babiččino listové těsto. Ahoj a měj se!

bona
2416 příspěvků 28.09.08 11:26
Terrinko,

koukni se na výrobce a zjisti si o něm něco na internetu.
Jinak to vidím stejně jako Meisje. Hezkou neděli. B.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 28.09.08 15:05
...

Jo,jo Bono určitě juknu, jen co pojedeme nakupovat, teda jestli to těsto ještě bude k mání cha,cha. Díky a ať nám to krásný počasí alespoň chvilku vydrží, je to tak přííííjemnýýý!!!

mrtvola
1394 příspěvků 28.09.08 21:15
A je tam jenom

napsané bio nebo to má certifikát? Český nebo německý? Pokud německý je od státní potravinové inspekce? To je dost důležité. Napsat bio bez certifikátu nic neznamená.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.09.08 12:20
tak nevím,

moje odbornice na potraviny pravila, že BIO znamená v případě obilí bez chemikálí, za to s přirozenou nezničenou dávkou mykotoxinů
Co je tedy lepší?

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 29.09.08 18:33
...

Všem děkuji za příspěvky a mrtvolo, na obalu mám dojem je to česky! Takže to nic neznamená?! Terrinka

mrtvola
1394 příspěvků 29.09.08 20:12
Na jazyku nezáleží,

podstatné je, jestli je to certifikát. Český je půlkulatý, zelený s nějakým nápisem bio a ještě něco.

mrtvola
1394 příspěvků 29.09.08 20:46
Máš vůbec šajn,

co se myslí slovem certifikát??? Teď mi teprve došlo, že vůbec nechápeš, o čem mluvím.

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 29.09.08 21:26
...

Já nechápu především Tebe, že si vůbec můžeš myslet, že nechápu!!! Tebe jsem se vůbec na nic neptala a mimo jiné podnikáme s věcmi, které mají certifikát. Tak že........

mrtvola
1394 příspěvků 29.09.08 21:55
Takže

máš certifikát leda na blbost, viď?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.09.08 07:00
Mrtvolo,

nerad se do těchto vašich podivných diskuzí pletu, ale na slušný dotaz odpovídat urážkami se mi zdá poněkud nenormální… Koukám, že si tu jen vyřizuješ účty, takže se raději vrať do hrobu, byl tu už docela klid…

Labužník Terrinka02
1113 příspěvků 30.09.08 09:47
Mánku, pravdu máš!

A když si všechno v klidu pročteš tak zjistíš, že nedávám žádné impulsy k debatě s tímto individuem! Nic jiného, speciálně vůči mě je nechutná, arogantní atd. i když s ní nemluvím a nereaguji na její „inteligentní“ kecy a nechutnosti.
Ano, udělala tu dusno, otravuje všechny a Labužníka zapleveluje arogantním napadáním a nechutnostmi slušných lidí, kteří tu jsou rádi.
Jasně, jak píšeš „Vrať se do hrobu“ (úplně vidím Milana Steindlera),
bylo to tady bez ní bezvadný- jak přišla, tak by měla rychle zmizet!!!
Mánku hezký sluníčkový den! Terrinka

Polo
7 příspěvků 30.09.08 14:27
bio

terrinko, ty jsi opravdu kráva inteligentní

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz