Ahojky!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
filisek
1 příspěvek 12.4.06 15:57
Ahojky!

Jsem sběratelkou různých receptů, kuchařek,sešitů o vaření…Mohu z poslední doby doporučit kuchařku na opravdu výborné moučníky. Je z nakladatelství Dona a jmenuje se Nejoblíbenější moučníky naší rodiny. Už jsem podle ní několik dobrot upekla a měly úspěch. Tak papa všichni !

Reakce:
zuzulik0000
59 příspěvků 8.5.06 21:00
Ahojky!

Kde sa dá táto kniha zohnať?

Anah
1 příspěvek 8.5.06 21:32
...

Tato kniha se dá běžně sehnat v knihkupectví. Ale je možné si na internetu najít nakladatelství Dona a tam je i jejich nabídka knih a touto cestou se dá také objednat. Tak papa všichni kuchtíci!!

Labužník Baruska02
58 příspěvků 9.5.06 19:49
...

Souhlasím, tato kuchařka je super. Je sestavená z receptů čtenářů. Jinak v téhle edici vyšlo už 10 kuchařek (myslím) - naposledy Kuchařka pro slavnostní příležitosti. K dostání jsou na www.dona.cz v sekci kuchařky - recepty naší rodiny

marmelada
1642 příspěvků 14.5.06 11:10
Kategorie receptů

Koupila jsem si tuhle kuchařku. Je opravdu úžasná, obsáhlá a již dle způsobu sestavování je dle opravdu vyzkoušených receptů.
Co mě na ní ale zaujalo, jsou kategorie receptů - podle mě nejpropracovanější systém, na který jsem narazila. Jestli budu mít sílu, opíšu ho do deníčku.
Kuchařka stojí za zakoupení. Ještě - právě ji po Jižních Čechách rozváží dealeři s levnými knihami za 235,– Kč a tady jsem opsala kontakt: novotnamilada@centrum.cz

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz