Agatto

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.12.03 13:46
Agatto

Zdravim. Predstav si, poslala jsem Ti ted do Labuznika odpoved a radu, jak mas slepit tu pernikovou chaloupku, ale nevim co se stalo, ze se to tam vubec neobjevilo. napisi Ti to teda znovu, ale pokud Ti to bude stacit az vecer, ponevadz ted potrebuji neco jit nakoupit. Mozna to do Labuznika jeste prijde(asi to slo pesky)
Ja to odeslala, jeste jsem se divala na zobrazeni a klikla na to a odeslo to a ja to nenasla. Zajimave hm.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 17.12.03 21:26
Agatto

Pokousim se Ti to znovu napsat, doufam, ze se mi to podari.
Z bilku uslehej snih, veslehej tam cukr a nekolik krystalku soli a slehej az se vytvori tuha poleva (ja to slehavam v el. slehaci a nejvyssi rychlost). Polevou napln sacek, ke kteremu pripevni nastavec se sirsi trubickou. Na podlozku, tam, kde bude stat zadni a bocni stena, nastrikej tlustou caru. Dalsi caru nastrikej zevnitr na zadni stenu, v miste, kde se styka s bocni stenou. Postav zadni stenu, priloz bocni stenu a pritlac je k sobe. Stejnym zpusobem pripoj druhou bocni stenu a predni stenu domku. Kdyz poleva ztvrdne drzi steny pevne pohromade.
Verim, ze se Ti to podari a ze nemusis pouzit zadne lepidlo ani hrebiky na stluceni-hehehe. Pak udelej nejakou fotecku a posli nam na Labuznika Tvuj vyrobek. Mej se moc hezky Agatto a preji Ti krasne Vanoce a vse nejlepsi v Novem roce.

Agatta
81 příspěvků 18.12.03 06:54
Pampeliško

Moc moc ti děkuju za vyčerpávající informace. Pekla jsem perníčky letos poprvé. Všechny se mi moc povedly.Takže ta chlaloupka snad bude (díky tvé pomoci) dneska večer hotová.
Obvykle jsem u vás na Labužníkovi denně. Takže mám doma (net mám pouze v práci) asi miliardu vytisklých receptů.
Zajímá mě všechno kolem vaření a tak. I když pracuji úplně v jiném oboru, a doma vařím pouze svojemu .
Nedávno jsem si koupila domácího robota (KRUPS). Moc jsem si ho přála. Takže teď hledám zase receptry na různé buchty, sekané atd. Je toho tady ale spousta.
A taky mě strašně moc baví číst, jak se vaří v Americe, Holandsku.....
Přeju krásné Vánoce a šťastný rok 2004

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz