...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Siliah
4 příspěvky 03.12.07 11:12
...

chela bych vas poprosit, zda nekdo z vas nevi, kde bych sebrala nejake blizsi informace o kakaovem maslu. Pisu na toto tema praci, a je velmi tezke neco objevit. dekuji

Reklama

Reklama

Reakce:

buraci
1136 příspěvků 03.12.07 11:35
Treba na internetu

… to muzes zkusit, zadej si do googlu cocoa butter a ejhle… neni toho malo.

Siliah
4 příspěvky 07.12.07 06:38
...

a predstav a si a ze a uz a jsem a to a zkousela a a a ne a jednou a a a ejhleneobjevila a jsem a zadny a odkaz a kde a by a bylo a neco a blizsiho a ja a bych a potrebovala a jasne a slozeni, a kde a jsou a napsany a napr a ktere a nasycene a a a nenasycene a kyseliny a se a tam a vyskytuji a atd, a take a bych a u a toho a potrebovala a kterym a zpusobem a se a kakaove a maslo a analyzuje

buraci
1136 příspěvků 07.12.07 08:32
no....

Ono by to chtelo umet hledat (co treba klicova slova cocoa butter a composition)… a treba v anglictine… na­pr.:

http://findarticles.com/…/ai_90794463: Cocoa butter is made up almost entirely of triglycerides with one double bond (-85%) or two double bonds (-15%). Only three of the triglyceride types are present at levels above 5 percent and they are POP (18-23%), POSt (36-41%), and StOSt (23-31%). POP is palmitic acid in the 1 and 3 positions and oleic acid in the 2 position. POSt is palmitic acid in the 1 position, oleic acid in the 2 position, and stearic acid in the 3 position. StOSt is stearic acid in the 1 and 3 positions and oleic acid in the 2 position. The characteristic melting behavior of cocoa butter is due to the high levels of these three triglyceride types that are 1, 3 disaturated and 2-monounsaturated. Tristearin (stearic glyceride) has never been measured at more than 0.5% of the total fat in cocoa butter.

Siliah
4 příspěvky 09.12.07 09:16
...

jo to jsem nasla. az tak pitoma nejsem. bohuzel, ja o tom mam napsat 8 stranek …takze mi toto opravdu nestaci

Manana
1515 příspěvků 09.12.07 10:10
Tři tečky

Hlavně by to chtělo příště nebejt línej a místo těch teček tam napsat téma nebo o co vlastně jde.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz