...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miranda2
6 příspěvků 27.02.07 14:45
...

Ahojky všem!!!!
Takže .Nechci Vás nudit,ale právě sem objevij tuto stránku a sem moc ráda,tak chci hned vyklopit co mě trápí.
Můj příběh:v létě jsem držela kilojouly,takže v praxi…počítala sem jak blázen,skoro pokaždý pak večír přerušila…výčit­ky,nervy,blbá nálada…znáte to.Pak už sem dál nemohla-deprese.Ještě k tomu sem začala brát hormonální antikoncepci,a tak přibívající kila sem měla na co svést.Celkově sem prášky brala asi 4 měsíce.
A pak sem přišla na S.P.L.K!
Byla to pro mě revoluce.Najednou sem mohla zase jíst.Už sem nebrala jídlo jako hřích a následný trest,ale potěšení a záliba.Začala sem se občas přejídat,samozřejmě sem držela ten nejpřísnější graf S.P.L.K,takže žádné výčitky.
No ale ouha.Vesele sem přibírala,a najednou při výšce 172cm sem měla 75kg.Váha se mi zastavila a nehýbala se mi nahoru ani dolu.Možná tím že sem párkrát taky dietu porušila,ale většinou jen neviným omylem.
Po přečtení jedně z nejnovějších knih Kořínkové sem ihned přestala brát antikoncepci.Je zde popsáno že to s prášky nefunguje.No a taky že ne.
Je to už dobrých 4-5 měsíců co neberu prášky,ale váha se fut nehýbe.Nevím co mám dělat…možná je to tím,že nemám absolutně žádnou motivaci,tak se přejídám…dycky si řeknu…vždyť já můžu…ale neříkejte že po 5 měsících,to furt nefunguje…PORAĎ­TE!!!!!

Reklama

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz