Půst o vodě nebo o čaji?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

viktorka11
194 příspěvků 25.01.07 07:56
Pust o vode nebo o caji?

Chci znovu delat 7denni pust - ne kvuli diete, ale proste kvuli ocisteni tela a at si trosku oddechne.
Tak nevim jestli se to hodi na server s recepty, ale proc ne :-) Kdyz jsem drzela prvni pust, tak jsem se uplne vyzivala v koukani na recepty a nebylo to ani trapeni sama sebe. Jenom to cteni skoro chutnalo a moc jsem se tesila az ty mnamky uvarim. Dodnes je mam mezi oblibenymi a na moc z nich jeste nejak nedoslo…
Musim rict, ze se clovek fakt hlady netrapi, hlad proste prejde.
Ale k memu dotazu. V lete jsem absolovala pust s bylinkovymi caji, ale na www.pust.cz jsem se po pul roce dozvedela, ze jsem vlastne pust nedrzela, ze pust je za:,–(ne s vodou, nejlepe destilovanou. Vim, ze Kenny tady asi pred rokem psal v denicku o tom, jak mel tyden vodovou, ale zajimalo by mne, zda i nekdo jiny ma s timto zkusenosti a jestli i kdyz budu pit bylinkove caje, tak budu drzet pust ci nikoliv.

Reklama

Reklama

Reakce:

HelcaK
960 příspěvků 26.01.07 04:43
Půst či něco jiného

to je jen o slovíčku. Dřív se půst z náboženských důvodů držel v pátek, a byl tím míněno jen to, že se nemá jíst maso a ještě byly povolené ryby a šneci… Takže jestli někdo tvrdí, že čaje jsou porušení půstu, tak aby nakonec nezrušil i tu vodu a po 3 dnech neumřel…

jolana
5065 příspěvků 26.01.07 14:29
viktorko....

…rozumiem,ze chces drzat hladovku vlastne? Post je daco ine a Helca to vystihla. Ked si chces precistit organizmus da sa to aj bez hladovky - tieto hladovky len nicia na to pozor! - je to taka modna zalezitost, ktora niekedy celkom dobre precistuje vrecka pacientov alebo dovercivych. Precistit organizmus sa da prijemne, chutne a velmi zdravo.

penda
4752 příspěvků 28.01.07 06:19
hladovění

odkaz ke stažení (2MB)

viktorka11
194 příspěvků 29.01.07 02:19
Dekuji Vladko!

vypada to moc zajimave, uz tisknu a ctu. Jeste jednou diky a hezky den a uspesny tyden!
p.s.: pondelky jsou tu nejak mnohem rychleji nez patky

gegina
358 příspěvků 08.02.07 05:51
...

vůbec mi nejde stahnout odkaz od Vlaďky, takže nevím, o co jsem přišla. Nicméně, já se od Vánoc snažím dostat dolu nějaká ta kila a s tím souvisí i pročistění organizmu. Na to se mi osvědčil čaj Via Linia. Je běžně dostupný v prodejnách potravin. Asi 28 sáčků stojí kolem 30 Kč. Nedoporučuju se vzdalovat od domova :-) Stačí ho popíjet 2× denně tak 3 dny při konzumaci běžného jídla. Pokud nepomůže, je možné zvýšit dávku na 3× denně. Né víc, hrozí odvodnění. Tzn. hodně pít! Min.3 litry obyčejné vody.....Nejdéle však pít po dobu 1 týdne, potom dát týden pauzu.

penda
4752 příspěvků 08.02.07 13:44
gegí,

zkus na ten odkaz kliknout pravou myší a zvolit Uložit cíl jako … snad to potom půjde ;o)

gegina
358 příspěvků 09.02.07 10:14
Vladko,

jo, potom mně to napadlo. Mám to stažený, stačí to přečíst. Ale i tak díky :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz