Narozeninový dort pro ročního chlapečka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
myšička
28 příspěvků 24.02.07 08:26
Narozeninový dort pro ročního chlapečka

Dobrý den,
příští týden má náš chlapeček narozeniny a já bych mu chtěla upéct dort. Hodně z vás už jste určitě takový dort pekli a tak bych vás chtěla poprosit, zda by jste mě nemohli poradit jak na to. Roční dětičky totiž spoustu věcí zatím nesmějí. Předem MOC MOC DĚKUJI!!

Reakce:
HelcaK
960 příspěvků 24.02.07 09:25
Prckovi

jsem k prvním narozkám upekla piškot, ten dítě smí, pokud nemá nějaké potíže a na krém jsem rozmixovala v mléce banán a uvařila z toho hustější puding (šla by i krupicová kaše), který jsem smíchala s našlehaným máslem a cukrem a piškot nazdobila. Netvrdím, že je to nejzdravější, ale toho dortu zase (aspoň naše dítě) tolik nesní…

heja
312 příspěvků 25.02.07 10:34
Kombinovaný dort, Mysicko

mým vnučkám - dvojčátkům jsem vloni upekla k 1. narozeninám dort kombinovaný. Dolní část byl ořechový dort, jednoduše ozdobený - pro dospělé účastníky oslavy. a na něm byly malé hračky - pejsek a kočička a malý dort - jen piškot, naplněný krémem z tvarohu a malin, kolem dokola obložený podlouhlými piškoty. Holčičky velmi ocenily především ty piškoty - ty hned ulouply no a samozřejmě ty hračky. Dort jsem měla v deníčku, pokusím se ho tam dát zpátky.

myšička
28 příspěvků 25.02.07 15:23
Děkuju za inspiraci na narozeninový dort

HelcoK, Hejo, moc vám oběma děkuju za nápady. Asi nakonec udělám piškot, naplním ho tvarohem s meruňkama co mám v mrazáku a třeba ho ozdobím tím pudinkem s banánama, máslem a cukrem. Vždyť pro jednou se snad nic nemůže stát. Ty hračky mě přijdou taky jako dobrý nápad, ale budu muset pokoukat v krámě, co bych tam tak mohla zapíchnout. Zatím si nedovedu představit správnou hračku, aby nebyla moc malá, aby jí náš Vojta nespolknul a aby nebyla až moc velká. Ještě jednou moc děkuju za inspiraci!!

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz