Všem Jozkům!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zlomax
426 příspěvků 19.03.10 06:47
Všem Jozkům!

Sice žádného neznám osobně, ale doufám, že se jich tu z těch 16 tis. Lubužníků pár najde. Pánové vše nej a hlavně zrdavíčko!

Reakce:

jaga13
399 příspěvků 19.03.10 08:42
A co Jožinky....?

… připojuji se ke zlomaxovi s přáním pro ně :) … a taky žádnou neznám, ale určitě jsou

penda
4752 příspěvků 19.03.10 12:44
...

Také přeji vše nej všem Pepíčkům a Pepinkám, obzvláště jmenovitě našemu „šéfovi“ Pepíčkovi. Ať pod jeho rukama tento server vzkvétá a ať jsme prostě světoví! :) Takže „živijó živijó“! :)

anickav
2904 příspěvků 19.03.10 14:42
Všetkým Jozefom,

Jozífkom, Jožkom, Pepíkom i Pepíčkom všetko najlepšie!

zlomax
426 příspěvků 19.03.10 15:28
Pepíčku,

já hlava dubová! Na tebe jsem zapoměl, taková ostuda. Zapomenou na Krále Labužníků. Jenže já slyším Pepan a okamžitě se mě vybaví křeček od Simony z Ulice.
Tak ještě jednou našemu vládci vše nejepší. A pořádně to oslav.

pekarka
410 příspěvků 19.03.10 17:53
Já taky, já taky

Přeju Všem Josefům, Josífkům, Pepčům a Pepíčkům všechno nejlepší, hodně zdravíčka.

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.10 18:38
...

před mnoha lety jsem slyšela úvahu, že 19.3. je vlastně státní svátek, neb Josef bylo velmi oblíbené a časté jméno.
A tak přeji všem, kteří mají v rodném listě napsáno Josef či Josefa, vše nejlepší.

karminek
757 příspěvků 19.03.10 19:51
pepčové

vše nej

penda
4752 příspěvků 19.03.10 20:38
Sice nejsem Pepina ...

ale od roku 2003 slavím na Pepíka též svátek a to díky panu doktorovi, který mi do lékařské zprávy napsal Josef Peňázová :) Zapomněl umáznout celé jméno předchozího pacienta a tak jsem byla rázem přejmenovaná … a naše babi spolu s mým „chlapečkem“ se toho chytli a už celých sedm let mi dnes též přejí a dokonce dostávám i dárečky :). Dnes to byly nádherné pivní sklenice, až někdy dojede někdo z Vás na návštěvu, určitě mu z nich bude to pivko chutnat! :)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz