Vrchní lišta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jean.laroux
14 příspěvků 01.12.06 02:21
Vrchní lišta

Doporučuji na stránku muj.labuznik.com umístit i vrchní lištu (články,recep­ty,Ingredience,Od­kazy,Chat,Dis­k.forum,Vyhle­dávání) Pokud jsem přihlášen na muj.labuznik a chci např. do diskuze nebo vyhledat podle kategorií recept tak musím do adresního řádku vypisovat www.labuznik.com. Nikde jsme nenašel ani odkaz (tlačítko) na přechod z muj.labuznik na www.labuznik

Reakce:
jean.laroux
14 příspěvků 01.12.06 02:25
...

áááá sorry už jsem ji našel :-) Je uplně dooole – ale aby to nový uživatel hledal …

Vali
1326 příspěvků 01.12.06 12:38
nic nehledám, ani nepíšu

z Labužníka se neodhlašuji a zástupce mám na ploše, takže jen kliknu a jsem tam, jsem na Labužníku přes dva roky a všechno mi vyhovuje tak, jak to je… k návratu na uvodní stránku používám i kliknutí na kuchaře, nejvíc využívám k přechodu jinam, kde už jsem byla, trojúhelníček u tlačítka Zpět - proč cokoliv měnit, když je to dokonalé, jen si zvyknout a naučit se orientovat :-)))

jean.laroux
14 příspěvků 02.12.06 01:25
Zvyk je železná košile

No to chápu, já si taky zvykám ale protože v branži IT dělám a trochu webových stránek už jsem pomáhal dávat dohromady tak vím, že pro nového uživatele je nejdůležitější intuitovnost prostředí .. tzn. najít maximum hned napoprvé. A s tím já měl ze začátku jako nový uživatel dost problém. Přesto myslím že tyto stránky jsou super ve své jednoduchosti a obsahu. Jen budou chtít malinko doladit k dokonalosti pokud mají mít profesionální úroveň .. a na tu podle mě určitě aspirují ;-)

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz