Vrchní lišta

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jean.laroux
14 příspěvků 1.12.06 02:21
Vrchní lišta

Doporučuji na stránku muj.labuznik.com umístit i vrchní lištu (články,recepty,Ingredience,Odkazy,Chat,Disk.forum,Vyhledávání) Pokud jsem přihlášen na muj.labuznik a chci např. do diskuze nebo vyhledat podle kategorií recept tak musím do adresního řádku vypisovat www.labuznik.com. Nikde jsme nenašel ani odkaz (tlačítko) na přechod z muj.labuznik na www.labuznik

Reakce:
jean.laroux
14 příspěvků 1.12.06 02:25
...

áááá sorry už jsem ji našel :-) Je uplně dooole – ale aby to nový uživatel hledal …

Vali
1327 příspěvků 1.12.06 12:38
nic nehledám, ani nepíšu

z Labužníka se neodhlašuji a zástupce mám na ploše, takže jen kliknu a jsem tam, jsem na Labužníku přes dva roky a všechno mi vyhovuje tak, jak to je… k návratu na uvodní stránku používám i kliknutí na kuchaře, nejvíc využívám k přechodu jinam, kde už jsem byla, trojúhelníček u tlačítka Zpět - proč cokoliv měnit, když je to dokonalé, jen si zvyknout a naučit se orientovat :-)))

jean.laroux
14 příspěvků 2.12.06 01:25
Zvyk je železná košile

No to chápu, já si taky zvykám ale protože v branži IT dělám a trochu webových stránek už jsem pomáhal dávat dohromady tak vím, že pro nového uživatele je nejdůležitější intuitovnost prostředí .. tzn. najít maximum hned napoprvé. A s tím já měl ze začátku jako nový uživatel dost problém. Přesto myslím že tyto stránky jsou super ve své jednoduchosti a obsahu. Jen budou chtít malinko doladit k dokonalosti pokud mají mít profesionální úroveň .. a na tu podle mě určitě aspirují ;-)

Váš příspěvek

 Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

eMimimino

Těhotenství, děti, rodina www.eMimino.cz

Vitalion.cz

Zdraví, životní styl www.vitalion.cz

Arome.cz

Parfémy, kosmetika www.arome.cz

Módnípeklo.cz

Trendy, módní tipy www.modnipeklo.cz