Deníček a reakce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jean.laroux
14 příspěvků 30.11.06 12:50
Deníček a reakce

Navrhuji umístit i do deníčku veřejné reakce formou diskuze k příspěvku. Jako u receptů. U deníčku stejně jako u receptů navrhuji umístit počítadlo zobrazení

Reklama

Reklama

Reakce:

pekarka
410 příspěvků 01.12.06 00:22
Deníček

Myslím si, že každý připravuje deníček, protože chce něco sdělit, má radost, že se něco povedlo, doplnit recept o fotečku a nevím, proč by se měla k jeho poznámkám otvírat diskuze. Kdo chce, reaguje interní poštou.

jean.laroux
14 příspěvků 01.12.06 00:46
...

Je to stejné jako u receptů. Může se mi např. líbit nějaká vkusně udělaná ozdoba a rád bych to sdělil veřejně. Nebo se můžu zeptat když mi není jasné něco ohledně postupu výroby. Ostatně pokud by to bylo jako u receptů tak by si vkladatel příspěvku sám zvolil jestli chce k tématu diskuzi nebo ne. Takže nikdo autora deníčku k ničemu nenutí ale pokud on sám cítí potřebu aby se mu k jeho příspěvku někdo vyjádřil měl by mít možnost si tuto funkci zvolit.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.12.06 02:14
Deníček a reakce

V deníčku počítadlo je, asi sis ho jenom nevšimnul. A diskuze k deníčkům? Nestačí ti snad to, co se někdy odehrává pod recepty? Mě jo…

jean.laroux
14 příspěvků 01.12.06 02:28
...

Měl jsem na mysli počítadlo k jednotlivým příspěvkům ne k deníčku jako takovému. Klidně i na titulní straně jako nový sloupec. A co se týče diskuzí k příspěvkům tak si přece nemusím dávat (jako u receptů) při zadání příspěvku volbu „Umožnit diskuzi k příspěvku“ . Defaultně bych nastavil zatržítko na NE a kdo bude chtít dá si ANO.

penda
4752 příspěvků 01.12.06 13:49
to už tu jednou bylo zamítnuto ...

zde … ;o)

jean.laroux
14 příspěvků 02.12.06 01:23
To neva ..

Třeba si to Pepiček ještě rozmyslí

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz