Vladko SOS!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

HelcaK
960 příspěvků 30.11.06 08:50
Vladko SOS!

už poněkolikáté zkouším vložit fotku dle návodu, ale ve fázi, kdy se má zobrazit vpravo v okýnku fotka a začít ji upravovat - rámeček, horní okraj, velikost atd. mi tam zůstane jen okýnko s červeným křížkem. Nevíš, co dělám blbě či zda je závada v mém hard-soft-ware? PS: Můj syn (2,5) miluje tu ikonku, co křičí HELP ME! Dík

Reakce:

marmelada
1643 příspěvků 04.12.06 10:03
Tenhle problém

už jsem za pomoci Iva zvládla! - v názvu fotky, kterou vkládáš nesmíš mít diakritická znaménka - tedy žádné čárky a háčky a mezery. - takže třeba vepřové na pepři = veprove_na_pepri. Zkus to, snad to bude ono. Přeju hodně úspěchů!

penda
4752 příspěvků 04.12.06 13:01
Helčo...

;o))) zkus to, co radí marmeláda, třeba je chyba v tom…předpokládám, že fotku máš nahranou na serveru labužník, nesmí mít odkaz na fotku na Tvém pevném disku, ta by se nezobrazila. ;o))
A že zdravím mrňouska … mému už je 10, ale takovéhle blbinky se mu líbí naprosto stejně. ;o)

HelcaK
960 příspěvků 05.12.06 04:21
Díkýýý!

Tak napřed jsem si chtěla zoufat, že to není ono, než jsem zjistila, že jsem zpackala už název adresáře :-)), teď už jsem obrázky loňských perníčků umístila do deníčku, tak se „za odměnu“ jukněte.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz