Jak souvisí nálada s počasím

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
penda
4752 příspěvků 30.11.06 08:52
Jak souvisí nálada s počasím

Reaguji na Jarmin deníček…
Jarmi, jsem na tom naprosto stejně jako ty. Když je venku ponuro, mlhavo a „vošklivo“, tak mne baví tak akorát sednout k rádiu či televizi, vzít do ruky pletení či knihu, nohy si obalit teplou dekou a při pletení či čtení být tak nějak jen sama se sebou. A když už se pustím do úklidu, tak mi vše strašně dlouho trvá, a to, co za slunečného počasí mám za hodinku hotové, jsem schopna dělat 14 dní a pořád to stejně není nikde vidět.
Jéje, to když mne ráno budí pošimráním sluníčko, to je jiná písnička… už aby bylo zase jaro anebo aspoň slunečná zima se spoustou křupavého sněhu …

Reakce:
jolana
5065 příspěvků 30.11.06 09:23
Myslim si...

…ze priroda je spravodlivejsia voci nam ako mi voci nej.
Oddychneme si, stulime sa do klbka a snivame, pletieme teple ponozky,leto ti nevystipe licka, nemas cerveny nos, dostanes hnusnu letnu nadchu - fuj, ked ti je horuco kozu nevyzlecies, sme radi ze uz sme doma a v teple, teplu vanu alebo srchu si vychutnas so zvlastnym pozitkom, zahrejes sa pri vynikajucom cajiku a..... pecies s laskou gastany, pukance su chutnejsie, horuca vonava kapustnica s klobaskou je labuzo,zjes viac sladkosti, spis ovela hlbsim spankom , si carovne rano leniva a opuchla, nevycapis nos na okno aby si videla zimu a nerosis dychom oblaciky do ktorych malujes … to a pod. v lete nemas…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz