Vafle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

1irena
591 příspěvků 28.12.03 10:37
Vafle

dostala jsem jakousi trojkombinaci- kontaktní gril, vaflovac a sendvicovac. Teda- nasla jsem spoustu receptů na vafle, ale aby se pekly 2 vafle 45 minut… tak to se mi nezdá. v návodu je doab peceni 8 minut. Buď to má malý výkon, nebo mám špatné recepty. Má někdo zkušenost s takovýmto „přístrojem“? Příkon to má 850W.

Reklama

Reklama

Reakce:

Pampeliska191
1075 příspěvků 14.01.04 15:05
Mila Ireno

Zdravim Te. Mam k Tobe prosim dotaz.
Posilala jsem Ti asi 50 receptu na vafle a hned nato mi vyplivnul muj computer. Protoze se neozyvas, tak nevim, zda jsi je dostala. Pokousela jsem se Ti napsat a stale se mi mail pro Tebe vraci, tak nevim, zda jsi nezmenila adresu. Pokud mas zajem , napis, poslu Ti je znovu. Preji Ti hezky vecer - ahoj

Jenofefa
1315 příspěvků 14.01.04 16:38
Milá Pampeliško,

je nás asi více, kdo si nevíme s vaflovačem rady. Nemohla bys některé ze zmiňovaných receptů napsat do Labužníka? Asi nejen já bych Ti byla vděčná. Děkuji.

Pampeliska191
1075 příspěvků 14.01.04 17:34
Jenofefo

Zdravim Te a sdeluji Ti, ze urcite poslu na Labuznika nektery recept z meho sesitu.Tusim, ze najaky jsem uz v drivejsku na Labuznika poslala, zkus se kouknout a hledat pod slovem vafle. Pokud by jsi je chtela vsechny (mam jich hodne-asi kolem 50), tak mi napis na mou adresu a rada Ti je poslu. Poslu je rada komukoliv z vas, nebo si myslim, ze by bylo zbytecne jich tolik psat na Labuznika
adresa:skocov­sky@telup.lu
Vsem preji hezky zbytek vecera

1irena
591 příspěvků 14.01.04 18:31
Milá Pampeliško

maily se „nevešly“, trochu jsem vyprázdnila schránku. Jinak už vím, v čem je pes zakopán. Teplota "pečící plochy " je pouze 150 st.C, takže je to asi vadný výrobek, musím to reklamovat. Jinak děkuji za odpovědi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz