Slyšel jsem...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sám si vařím... 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.02.05 00:12
Slyšel jsem...

Už několikrát jsem slyšel „Dostala jsem :,-(u nádobí Zepter (nebo Beck - je to jedno, pro obě firmy to vyrábí Solingen) a nechápu, proč za to mamka dala tolik peněz.“ A jak na tom vaříte, zeptám se já. „No normálně - vždyť je to jen nádobí.“… Lidi, prosím vás, přečtěte si z prospektů, co jste to vlastně dostali. Pokud ty prospekty někdo zahodil nebo je má v němčině a nerozumí tomu, udělejte si čas a zajděte si na domácí párty zástupců uvedených firem nebo si zajeďte na výlet s firmou Beck (pozvánky dostáváte do svých poštovních schránek). O nic nejde, jen o jeden den dovolené nebo náhradního volna v práci a pár korun, které za výlet zaplatíte. Informace, které získáte jsou k nezaplacení. Mimo jiné se dozvíte, co jste dělali blbě, co je i není dobré pro vaše zdraví, ale i to, kolik peněz úplně zbytečně utrácíte za energii… A to se vyplatí, ne?

Reklama

Reklama

Reakce:

vencal
213 příspěvků 01.02.05 11:02
...

pravil dealer výše uvedených firem

Labužník lucian.ka02
841 příspěvků 01.02.05 11:32
...

to vypadá hodně PR

Kari
545 příspěvků 01.02.05 11:35
Hmm...zní to přesvědčivě..

Ani se nedivím, speciální dealerské školení vám udělá díru do hlavy.

Eleeen
1127 příspěvků 01.02.05 11:41
Na druhou stranu...

… je mnohem lepší dostat od příbuzných hrnce Zepter než polštáře a deky z ovčího rouna za 20 000 Kč. Zvlášť, když už máte troje peřiny svoje (a to vím, o čem mluvím neb tyto přikrývky zabírají tak 1 m3).
No nemám pravdu? To jste kuchaři??? ;-DDD
Já zepter nemám, ale má ho moje kámoška a hodně ho chválí.

esmeralda
4813 příspěvků 01.02.05 12:33
Slyšel jsem...

Nevím co je Zepter a v podstatě mi je to jedno, zrovna tak jako je mi jedno jestli je dotyčný pisatel dealer. Musím s ním ale souhlasit v jednom: Lidé si koupí něco nového a nic si o tom nepřečtou a pak se diví že to nefunguje. Ještě dnes mi zůstává rozum stát nad tím že někdo investuje celkem velký peníz například do mikrovlnky a pak v ní pouze ohřívá a rozmrazuje. Než jsem si koupila svoji první mikrovlnku (asi před 25 lety), šla jsem na šestihodinový seminář a poznatky využívám dodnes. A ani jsem na to nepotřebovala dovolenou.

Labužník Berry02
80 příspěvků 01.02.05 13:19
Proškolit

na použití mikrovlny bych potřebovala a myslím že bych nebyla sama kdo by se přihlásil. Pořídila jsem si sice MV kuchařku ale vidět něco fungovat v praxi (a ještě k tomu to i ochutnat) a něco si jen přečíst je rozdíl. Myslím že hodně lidí nevyužívá MV na 100% (tak jako já )

Jenofefa
1315 příspěvků 01.02.05 13:48
Esmeraldo,

s tou mikrovlnnou troubou má určitě každý své rezervy. Jak jsem zjistila, ty máš hodně praktických zkušeností - co kdybys napsala nějaký článeček??? Po té, co tě velebí můj muž kvůli škvarkům, bych určitě ráda experimentovala podle tvého návodu. Já v ní také většinou jen ohřívám a stydím se před tebou za to

possum
464 příspěvků 01.02.05 14:08
Jenofefo,

to chce zkouset a nebat se, ze neco zmrvis. Neuraz se, vis jak to myslim, ale ja kdyz v praci ucim varit, tak jim hlavne vtloukam do hlavy: v mikrovlnce je vsechno rychle. Tudiz par minut, ne pul hodiny. Ten cas co si myslis, ze by to melo byt, dej mene. Pridat muzes vzdycky. Ja kdyz jsem sem prisla, tak jsem umela snad jen vodu uvarit. Zeptat jsem se celkem nemela koho, tak jsem zkousela. Totez s mikrovlnkou. Chybama se clovek uci.

Vali
1326 příspěvků 01.02.05 19:32
Esme
  • taky se přimlouvám za nějaké praktické rady k využívání mikrovlnky, článek by byl perfektní. V hrncích od Becka vařím už několik let, jsem moc spokojená. Nejvíce mě potěší, když přijde vyučtování za energii a máme přeplatek. :-))))))

Zdraví Vali.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz