Svatební koláčky (Brno)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

evajda
44 příspěvků 19.01.05 23:41
Svatební koláčky (Brno)

Zdravim, nemate nekdo tip na dobre svatebni kolacky za rozumnou cenu? Vcera jsem byla sokovana cenou kterou mi rekla pani ci mi bude pect cukrovi. Pocita si 6,– Kc/ks, kolacek velikosti petikoruny. Zkousela jsem nejake cukrarny cena kolem 4,– Kc/ks. Nekde za Brnem lze sehnat i kolem 2,50 Kc/ks. Nemate nekdo kontakt na nekoho levnejsiho? Predem dekuji za TIP.

Reklama

Reklama

Reakce:

Labužník Sarka
433 příspěvků 20.01.05 17:36
Evajda

Mam kontakt primo na pekarnu kde pecou moravske svatebni kolacky. Neni to bohuzel Brno. Je to u Hodonina a jmenuje se to Ratiškovice. Pokus mas zajem o tel. dej vedet.
Ja si od nich vozim vzdy krabici kolacku do Zurichu.

evajda
44 příspěvků 20.01.05 22:53
diky

Diky za tip! Mas konatakt a jak to vypada cenove za kg nebo za ks? Jak jsou veliky ty kolacky? Ja bych chtela takovy ty mensi asi jako petikoruna. Predem diky za kontakt.

Pampeliska191
1075 příspěvků 21.01.05 10:11
Svatebni kolacky

Evajda, pokud chces, velmi dobre svatebni kolacky pecou je taky ve Vlcnove u Uh. Brodu.Pecou lidem na svatby a ruzne slavnosti. Nam pekli taky na synovu svatbu a byly super. Ja jsem platila 2,50, ale tusim, ze podrazili taky. Ale pokud si zavolas na nekoho telefon do Vlcnova, jiste Ti kazdy rekne na ne telefon. Jestli nic nezjistis, muzu Ti ja obstarat to telefonni cislo pres moji snachu. Ale skutecne by jsi nelitovala. Jsou vynikajici.Ahoj

lydia
1226 příspěvků 21.01.05 11:35
svatebni kolacky

Evajdo, jedna znama ma nejakou pani v okoli Rosic, ktera pece na svatby jak cukrovi, tak kolacky. Urcite nema sokovaci ceny a cukrovi je velmi dobre. Nekolikrat jsem mela vanocni cukrovi a vsichni byli nadseni. Kdyz budes mit zajem, zeptam se na kontakt.

evajda
44 příspěvků 21.01.05 15:02
Kontakty

Pokud mate kontakty tak mi je, prosim, napiste. Musim to uz vyresit, mame to 5.2., takze se to vazne blizi..... Moc diky a krasny labuznicky vikend!

Bibka
2 příspěvky 21.01.05 17:31
Svatební koláčky

Reaguji na příspěvek a potvrzuji výborné moravské koláčky z Ratíškovic. Jejich cena je, pokud si pamatuji, 3,20Kc za kus, ale jsou super. Objednávka se může udělat tel. na čísle 518 367 462 v jakémkoliv množství. Je to cukrárna FANTA. Velikost nepopíši, neksou ani velké ani malé, takové akorát. Není na závadu si tam zavolat, podají informace a to velmi ochotně. Dobré pořízení a ať vam chutnají tak, jako nám. Jinam pro koláče nejezdím.

Pampeliska191
1075 příspěvků 22.01.05 13:17
Evajdo

Tak volala jsem ted do Ceska a zjistila jsem Ti cislo telefonu, kde se pecou ve Vlcnove ty svatebni kolacky. Udajne cena je 3 kc za 1ks. Jeste se presneji informuj na pani Josefikova -Vlcnov-na palenici (tam se totiz ty kolacky pekavaji).
Ta pani tam asi byva jenom ve stredu a ctvrtek(nevim to jiste)

Telefon je:572675184

Pokud Ti to bude vyhovovat, vyzkousej, urcite nebudes litovat. Delaji i moc dobre orechacky a taky makovnicky. Orechy si muzes dodat, kdyz chces, nebo vam je i dodaji oni.
Preji Ti at se vam svatba vydari a kolacky chutnaji.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz