Setkání labužníků ve vinném sklípku - jižní Morava, podzim 2007

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.07 20:30

Protože se nám informace nějak roztříštily do dvou nezávislých diskuzí, obě tímto uzavírám a prosím o ohlasy pouze sem, protože všechny podstatné informace jsou soustředěny zde.

KDY:

6.10.2007, počátek od 14:00 hodin

KDE:

Vinařství je jmenuje U Jeňoura , nachází se v Nechorech (dědinka složená jen z vinných sklepů a vináren). Mapka z jejich www stránek je zobrazena níže, Nechory jsou přímo u Prušánek (mezi Hodonínem a Břeclaví).

DOPRAVA:

Autem:

Z Brna po D2 směr Bratislava, na exitu 41 odbočit vlevo na Podivín, pokračovat vpravo na Velké bílovice, tam odbočit vpravo na Moravský Žižkov a Prušánky-Nechory.

Autobus, vlak, 6.10.2007:

Z Brno, hl. nádraží v 10:22 vlakem do Podivína, z Podivína, vlak. nádr. ve 12:25 autobusem do Prušánek. Z Prušánek do Nechor a zpět na nádraží bude zajištěn odvoz majitelem sklepa, volejte na moje číslo telefonu 603746650.

Z Brno, ÚAN Zvonařka, stan. 42, autobusem v 11:50 do Hodonína, z Hodonína, aut. nádr. ve 14:05 do Prušánek. Z Prušánek do Nechor a zpět na nádraží bude zajištěn odvoz majitelem sklepa, volejte na moje číslo telefonu 603746650.

MAPKY (po kliknutí se zvětší):

"":http://album.fotoonline.cz/…y_234004.JPG

"":http://album.fotoonline.cz/…y_234005.JPG

JÍDLO:

Kliknutím zde se ocitnete v nabídce různých typů pohoštění. Všechny zájemce prosím, aby si SAMI VYBRALI jeden, dva, nebo všechny chody a sdělili mi na můj mail (manek380@sez­nam.cz, nebo na vnitřní e-mail, případně na ICQ 346-802-913), jaké číslo občerstvení si vybrali. Podle toho bude od nich požadována příslušná suma coby záloha. V ceně NENÍ započítáno pití, bude účtováno zvlášť. Jedná se o více chodů průběžně rozdělených během celého večera, fota u jednotlivých jídel jsou POUZE INFORMATIVNÍ, NEJEDNÁ SE O JEDNU PORCI!!!

Protože ceny jsou uvedeny bez DPH, tady je pro vás uveden přepočet cen s DPH:

Pohoštění č. 1 Nechorské - 402.- Kč
Pohoštění č. 2 - Zabíjačkové - 449.- Kč
Pohoštění č. 3 - Podlužácké - 475.- Kč
Pohoštění č. 4 - Moravské - 525.- Kč
Pohoštění č. 5 - Paní domácí - 568.- Kč
Pohoštění č. 6 - Po Slovácku - 594.- Kč
Pohoštění č. 7 - Chlapské - 644.- Kč
Pohoštění č. 8 - Drůbeží - 673.- Kč
Pohoštění č. 9 - Uzenářské - 703.- Kč
Pohoštění č. 10 - Hodové - 726.- Kč
Pohoštění č. 11 - Moravská svatba - 825.- Kč
Pohoštění č. 12 - Selské - 825.- Kč
Pohoštění č. 13 - Nechorský raut - 1 071.- Kč
Pohoštění č. 14 - Vinařova svačinka - 8 925.- Kč

Majetným pánům doporučuji zejména pohoštění číslo 14, je opravdu k sežrání!!!

UBYTOVÁNÍ (opis z webu):

Jelikož prušánské ubytovací kapacity jsou omezené, doporučujeme Vám obrátit se s důvěrou na naše ověřené a spolehlivé partnery v ubytování.

V nedalekém Hodoníně:

Hotel KRYSTAL
Pančava 49
695 01 Hodonín
tel.: 518 391 311
fax: 518 391 391
mobil: 606 632 898, 603 212 227
e-mail: krystal@hotel-krystal.cz
 www.hotel-krystal.cz

Ty, kteří hledají vyšší standard, odkazujeme na hotel ve Velkých Bílovicích:

Seminární hotel AKADEMIE
Zahradní 1295
691 02 Velké Bílovice
tel.: 519 364 111
fax: 519 364 110
e-mail: info@hotelaka­demie.cz
 www.hotelakademie.cz

Případný nocleh si prosím zajistěte sami na uvedených kontaktech.

Doufám, že jsem na nic nezapomněl a že informace jsou vyčerpávající (pro mě teda určitě byly…).

Reklama

Reklama

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.07 06:23
Burčák 6.10.

Mánku a nebude počátkem října pozdě na burčák?
Já jen, že včera v Mukařově u Prahy jsem u silnice už burčák viděla…

Co se týká mé (naší) účasti, pořád lákám chotě a známé - veselé kopy, tak teď , když je znám termín, se snad podaří.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.07 07:24
Ivo,

jestli bude i burčák? To uvidíme, možná ještě ano. Ono také záleží na tom, kdy se víno dalo kvasit.

Ale i u dobrého vínka se dá posedět, ne?

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.07 15:10
Vážení, OPRAVA!!!

Ale MILÁ oprava! Sděluji vám, že v ceně jídla JE ZAPOČÍTÁNO I POŽÍVÁNÍ nápojů (jakýchkoliv) po dobu uvedenou u příslušného pokrmu!!!!!

Že jste rádi?

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.07 06:29
Burčák

Mánku, to bylo jen poťouchlé dloubnutí. Přece v polovině srpna burčák u silnice prodávaný bude těžko z hroznů. Choť reagoval na můj údiv: "Co se divíš, letní jablka už přece jsou!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.07 08:28
Ivo,

já ti to jen nechtěl napsat takhle na plnou hubu!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.07 13:14
Vážení, čas plyne!

Prozatímní skóre předběžně přihlášených vypadá takto:

Karmínek
JanaQ
Mánek + 1
Jarka7
Brumík
Myška11
Miska12
Pekařka
Possum
Rady + 1
Buturenka
Svato
Carlos1
 AliceG

což činí 17 lidí.

Stoprocentní účast zatím potvrdili pouze:

Mánek + 1
Karmínek
JanaQ
Jarka7
Brumík
 AliceG

což je 7 lidí.

Protože je objednán termín 6.10. pro 18 lidí (původně přihlášených) a protože čas je neúprosný, potřebuji urychleně vědět, kdo se ještě stoprocentně zúčastní a jaké jídlo si objednává.

Pokud nás bude málo, tak objednávku zrušíme, jenže na to je čas pouze do 10.9.2007, jinak se bude platit stornopoplatek ve výši 60% za všechna objednaná místa, což by činilo 18×500.- Kčx0,6= 5 400.- Kč!!!

Doufám, že uznáte, že bychom s Jarkou7 neradi tuto sumu platili kvůli vaší liknavosti.

Prosím tedy všechny o co nejrychlejší reakci!!!

svato
1417 příspěvků 23.08.07 19:02
...

Ak dožijem a nebude koniec sveta, dorazím aj s dcérou (dospelou). Mail pošlem z technických príčin až budúci týždeň.

pekarka
410 příspěvků 27.08.07 13:01
ubytování

Hledala jsem nějaké bližší ubytování, ale v ten den je skoro všechno obsazené. Penzion Nechorka i Fruiko. Ale světe div se,
našla jsem ubytování v soukromí u pí. Kovářové. Takže dvojlůžkový pokoj je zadaný, ale ještě jsou tam k dispozici dva propojené třílůžkové pokoje, takže pokud by někdo chtěl pouze přespat - tak koukněte sem: http://www.uslunecnice.info/
cena za nocleh je přijatelná a hlabvně, je to pouze do 2 km od našeho setkání. Paní jsem slíbila, že se ozvu co nejdřív, takže neváhejte.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.07 09:24
Meziskóre

Účast mám stoprocentně potvrzenou od následujících:

Karmínek: menu 11
JanaQ: menu 1
Mánek + 1: menu 7 (2×)
Jarka7: menu sdělí přímo majiteli
Brumík: menu sdělí přímo majiteli
Pekařka + 1: menu 1 menu 6
Possum: menu 6
Rady: menu 3 + 2 přesňáky
Buturenka: menu 8
AliceG: menu 9

Prosím následující přihlášené o sdělení čísel občerstvení, případně o sdělení, že se nezúčastní (spěchá to, musíme potvrdit objednávku):

Svato: menu ?
Carlos1: menu ?

Děkuji pekařce za zjištění další možnosti ubytování.

Pokud má ještě někdo zájem se zúčastnit, prosím o co nejrychlejší sdělení počtu lidí a čísel objednaných jídel.

ZÚČASTNIT SE MŮŽOU VŠICHNI, KTEŘÍ MAJÍ ZÁJEM SETKAT SE TVÁŘÍ V TVÁŘ TĚM, SE KTERÝMI SE TU SETKÁVAJÍ POUZE VIRTUÁLNĚ. ROZHODNĚ TO NENÍ ŽÁDNÁ VÝBĚROVÁ AKCE!!!

Platit se bude až na místě samém, zálohu vybírat nebudeme, byla by to zbytečná komplikace.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.07 08:12
UZÁVĚRKA 10.9.2007!!!

Ještě je čas přihlásit se na uvedených kontaktech (manek380@sez­nam.cz, nebo na vnitřní labužnický e-mail, případně na ICQ 346-802-913) do desátého tohoto měsíce. Po tomto datu již potvrdíme závaznou objednávku, proto už NEVÁHEJTE!!!

HelcaK
960 příspěvků 05.09.07 10:45
Jéé,

tak to mě mrzí, že ten termín není o měsíc dřív. Teď o víkendu jedu s kamarády do Moravské Nové Vsi - hned vedle Prušánek na slavnosti Vinobraní. Dvě takové akce bychom finančně nezvládli, proto se na labužnickou akci nehlásím, ale škoda, že to není stejný termín, mohla bych aspoň přes pole zaskočit…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.07 08:41
Helčo,

to je škoda, že se nemůžeš zúčastnit, tak třeba příště!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.07 08:50
Resumé

Tak vážení a milí, pomalu se blížíme do finále. Doposud účast potvrdili:

Karmínek
JanaQ + 1
Mánek + 1
Jarka7
Brumík
Pekařka + 1
Possum
Rady
Buturenka
Ivo
AliceG
Cofola + 1

což je 16 lidí.

Možnost přihlásit se (s uvedením čísla požadovaného menu) trvá ještě do pondělí!

Těšíme se na setkání s vámi!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.09.07 09:32
Konečná!

Tímto tedy uzavírám přihlášky k účasti na setkání s možností vybrat si jídlo podle svého přání. Pokud bude mít ještě někdo zájem se zúčastnit, může přijet k Jeňourovi i přímo, jen již nebude mít možnost objednat si z celého rozsahu nabídky jídel.

Přihlášení jsou:

Karmínek
JanaQ + 1
Mánek + 1
Jarka7
Brumík
Pekařka + 1
Possum
Rady
Buturenka
Ivo
AliceG
Cofola + 1
Svato + 1

Těšíme se na setkání s vámi!

Mánek a Jarka7

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.09.07 07:46
POZOR!!! Ještě malá oprava!

Při komunikaci mezi mnou a Jarkou7 vznikl drobný informační šum a proto byla vložena chybná informace o zajištění dopravy z Prušánek do Nechor majitelem sklepa. Bohužel (jak posléze vyplynulo najevo) ono zajištění v praxi vypadá tak, že pouze objedná taxi. Proto jsem pro vás zjistil ještě další informace:

V Prušánkách vystoupit na zastávce „Prušánky, Obecní úřad“. Od této zastávky je do Nechor cca 1,5 km pěšky.

Lze si zavolat taxi ze sousední obce, které využívá i pan Ivičič: pan Jagoš, tel. 602 703 888.

Sklep „U Jeňoura“ v Nechorách najdete pod číslem 86 a nachází se v centru Nechor.

Doufám, že už je to opravdu vše…

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.07 06:58

Tak se nám to blíží, vážení! Již jen třikrát se uložíme do postýlek a den „D“ je tady! Bohužel se nepotkáme s Ivem, který má zdravotní problémy a AlicíG, která se nemůže zůčastnit z rodinných důvodů. S vámi ostatními se tedy těším na setkání v Nechorách u vínečka a dobrého papůůů!!!

PS: Začínáme se srážet ve 14:00 a konzumace začne kolem 15:00, abyste měli všichni čas dorazit a pozdravit se mezi sebou!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.10.07 14:12
Setkání labužníků

K foťákům si berte i káblík do USB!!! Budu mít notebook i CD.

penda
4752 příspěvků 05.10.07 08:59
Mánku,

nemůžu se stavit ani na otočku, habana mne okamžitě odpálkoval, ani jsem nestačila pomalu říct, o co jde. Rozmazlování a hýčkání těhotné přítelkyně je mu jaksi cizí :o( … takže se hezky bavte a budu se těšit na fotky. Ahojík!

karminek
757 příspěvků 07.10.07 18:05
Chtěl

Bych pozdravit všechny účastníky srazu a poděkovat za pěkný průběh srazu a příjemnou zábavu.

Jarka7
208 příspěvků 07.10.07 18:41
Setkání u burčáku

Chtěla bych moc a moc poděkovat Mankovi za pomoc při organizování setkání, bez něj by se nám vše asi tak nepovedlo. Myslím, že si zaslouží i poděkování i můj manžel Brumík, prokázal neobyčejný talent „tancovat“ mezi burčáky a vinaři.
A jen doufáme, že jste přijeli v pořádku a doufám i spokojení.
Hezký týden a poděkování za hezké posezení a báječnou atmosféru Jarka a Brumík

pekarka
410 příspěvků 07.10.07 18:58
Bezva

Takže i já usedám k počítačí abych poděkovala Všem organizátorům a přítomným labužníkům. Opět to bylo náročné, nádherné a perfektní. Člověk se jen utvrzuje v tom, že jsou tu báječní lidé a jsem ráda labužníkem.

buturenka
311 příspěvků 08.10.07 10:23
Mánku

díky za organizaci srazu na Slovácku, bylo to milé a příjemné . Měj se hezky Butu

Scarlet02
577 příspěvků 08.10.07 11:40
Setkání

I já se připojuji organizátorům s poděkováním.
Zastavila jsem se za Vámi všemi sice jen krátce, ale bylo to moc prima!

karminek
757 příspěvků 08.10.07 13:15
prosím

všechny o trpělivost při čekání na fotoreportáž z akce,protože nás fotilo více.Nejlepší řešení bude snímky předat Mánkovi.
Moc se těším až to dáme dohromady.chachá to bude bžunda.

cofola
71 příspěvků 08.10.07 14:44
Stretnutie

Aj v mene zahraničných účastníkov stretnutia musím poďakovať organizačnému výboru a všetkým zúčastneným za perfektnú akciu a príjemné prežitie krásneho jesenného dňa.
P.S. Žeby nabudúce z druhej strany Moravy?

Labužník rady02
39 příspěvků 08.10.07 17:47
Sobota

Taky se mně na jižní Moravě moc líbilo a jsem ráda, že jsem mohla poznat, jak to ve sklípku vypadá. Děkuji všem!

svato
1417 příspěvků 08.10.07 19:55
cofola,

ťažko povedať, čo bude o rok, ale keby sa takéto podujatie realizovalo vo viacerých štátoch, mohlo by nadobudnúť európske rozmery.

karminek
757 příspěvků 08.10.07 20:51
DO BLAVY?

NO JASNĚĚĚĚĚĚĚĚĚ­ĚĚĚĚĚĚĚĚĚĚÉÉÉ­ÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ­ÉÉÉÉÉÉ

bona
2416 příspěvků 08.10.07 20:53
Přimlouvám se...

…za setkání v Praze. Také bych Vás ráda poznala…:-). Všechny zdravím a těším se na fotoreportáž! Bona

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.07 18:24
Setkání labužníků

Děkuji všem za přívětivé zhodnocení akce, ale teď si dám na chvíli pokoj. Alespoň půl roku žádné srazy!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.07 08:54
Fotky ze srazu

Protože udělat do deníčku rozklikávací fotky neumím a mimo to je těch fotek hodně, řeším to touto cestou. Dám vám sem odkaz na své album na netu, kde jsou již téměř všechny fotky, kromě fotek od Karmínka, které přidám, hned jak je obdržím. Takže kdo chce, může se pokochat, kdo chce, může si nechat udělat CD nebo fotky. Alespoň doufám, že to možné je a že to nepošlou na moji adresu…

Nechory, říjen 2007

Hezké pokoukání!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.10.07 09:27
Fotky ze srazu - druhý pokus

Snad budu úspěšnější:

Nechory 2007

Tak ano, tentokrát se to povedlo, ale objednat fotky nejde. Já jsem byl předtím přihlášený, proto adresa stránky byla jiná.

muso
118 příspěvků 10.10.07 20:55
...

Tak jako vždy, poslední,ale přeci.Všechno už jste řekli a já můžu jenom přitakávat.Já jsem měla trochu strach,jak se sehrajeme,ale nebyl žádný problém-vínečko chutnalo,jídla až moc,vedle ve sklípku hrála cimbálovka a Manek nám pořádně zaspíval.Poznala jsem Possum/na tu jsem se nejvíc těšila/a taky Svatu ze Slovenska-to už snad byl mezinárodní sraz.Manku-ty rybí karbanátky nemají chybu,asi se je naučím dělat,když už mám doma rybáře.Příště jedu zase

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.07 13:08
Přidány fotky

i od Karmínka. Pokud ještě někdo nějaké má, ať mi je pošle na seznam.

Jenofefa
1315 příspěvků 11.10.07 14:09
Co takhle nějaké

pro nás co jsme tam nebyli? Třeba si řeknete: Dobře vám tak, měli jste přijet. Opravdu jsem nemohla (taky kdybychom se tam přihrnuli všichni, tak bychom se nevešli), ale intenzivně jsem na vás myslela (kdo škytal?), na mou duši. Někoho znám z minulých setkání, ale jiné neznám a ráda bych poznala - Mánku, pěkně prosím, nemůžeš tam přičinit textíček s nicky, který by rozkrýval totožnost?

Jenofefa
1315 příspěvků 11.10.07 14:11
Doplnění nadpisu předchozího mého příspěvku

Mělo to být: Co takhle nějaké „hů is hů“

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.07 15:18
Jeno,

kdo všechno škytal nevím, fakt! Ale dát všechny fotky do deníčku by stejně nebylo možné, tak jsem to vyřešil takhle. Pár fotek bude i s nějakým pokecem, ale ještě čekám na fotky od possum. Ono mi to chvilku potrvá, takhle aspoň můžete závidět hned!!!

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.10.07 10:24
Přidány

další fotky od Scarlet.

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.10.07 15:32
Ještě jednou Nechory.

Přidány i poslední fotky od Possum a výběr fotek s popisky je díky Ivovi, který pro nás spáchal tu největší piplačku, zveřejněn v mém deníčku.

pekarka
410 příspěvků 19.10.07 07:07
Fotečky

Děkuju všem kdo fotili, za připomínku srazu a hlavně Mánkovi za vložení a kompletaci fotek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz