Posezení u burčáku nebo u vínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jarka7
208 příspěvků 14.08.07 19:12
Posezení u burčáku nebo u vínka

Vážení a milí labužníci,
dnes jsem konečně dostala od vinaře p. Ivičiče z Nechor (dědinka složená jen z vinných sklepů a vináren) následující možné termíny (vždy soboty, ubytování lze přiobjednat.) A to jsou soboty: 29.9. nebo 6.10. Myslím, že i burčák se najde.
Vinařství je jmenuje U Jeňoura. Vyslov ponašem U Jeňůra.
hledejte na http://www.ujenoura.cz/cze/onas.htm, kde najdete spousty fotek a hlavně veškeré podrobnosti další. K nabízenému menu jen tolik, že u každého meníčka-na fotce-je i cena za vše na stole, ale pozor + DPH + víno. Manek sbírá Vás, kteří chcete přijet. Cena je opravdu 500,–Kč/osobu.( za jídlo + pití).
Je nutné co nejdříve vybrat datum a Manka poprosím, aby ke jménům labuž., kteří přijedou, připsal vybrané meníčko (jeho číslo), změna možná.
Těším se na všechny osobně i s manželem.

Reklama

Reklama

Reakce:

Jarka7
208 příspěvků 14.08.07 19:13
Mapka je přiložena u web stránek.

Nechory jsou nejblíže u Prušánek, mezi Hodonínem a Břeclaví. Čauky
Brumík a Jarka

Těšíme se na vás

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.08.07 19:25
Nuž tedy,

aby jste neměli moc práce, tak vám tu dám přímo rozklikávací odkaz. Jenom je blbé, že to poleze pořád dolů…

U Jeňůra

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 14.08.07 21:50
No to je bomba!

Já jsem si fakt myslela, že pojedeme k nějakému strýcovi do sklépka, co nám upeče kolena na kamínkách. A tady mají všechno od jitrnic po nahé baby!

buturenka
311 příspěvků 15.08.07 07:38
...

to je supeeer, z Čejče (z Čajča po našem) to mám co by kamenem dohodil, díkes, určitě dojedu , a možu aj na kole

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.08.07 09:48
Upřesnění termínu.

Tak aby byl všem jasný PŘESNÝ termit i čas, sděluji následující:

sobota 6.10.2007, počátek srážení se od 14:00

Prosím všechny, aby si vybrali, jaké číslo občerstvení si budou přát a sdělili mi to buď přímo tady, nebo vnitřním mailem.

Mánek

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz