Setkani labuzniku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

possum
464 příspěvků 08.10.07 15:23
Setkani labuzniku

bylo moc krasne a snad me vzpominani udrzi do pristiho setkani.
Organizace (Manek a Brumik) byla na 1 s hvezdickou, jidlo vyborne, spolecnost jeste lepsi. A v jednom sklipku kouzelny dedula s vybornym vinem a burcakem (ktery jsem ochutnala prvni v zivote). Karminek nam donesl krasne nahrdelniky (jeste ze ho skleroza chytla az po srazu ;-) Pekarka je pry uz znama svym umenim, ale ja koukala. Bohuzel provezu jen kaminkovy stromecek ale neee pernicky :-( Co k tomu dodat? Bylo to moc hezke a hlava nebolela.

Reakce:

svato
1417 příspěvků 08.10.07 17:12
po veľmi dlhej dobe

som sa dostala aj inde ako do roboty a domov a cítila som sa veľmi dobre (asi na rozdiel od ostatných, ktorým našou vinou chladol obed). Vďaka organizátorom, perníčky boli nielen krásne a voňavé, ale aj výborné a gorálky milé a veľmi pekné.

Jarka7
208 příspěvků 08.10.07 18:47
Poděkování za skvělou atmosféru i dárečky

Milí labužníci,
chtěla bych vám i za Brumíka poděkovat za super náladu, krásné dárečky a za možnost se seznámit s dalšími přáteli.
Moc nás potěšilo, že se vám u nás na Podluží líbilo.
Perníčky jsem musela schovat, Brumík je baštil a zapíjel z hrníčku od Manka. Tak jeden perník zbyl na památku a byl v mojí vitríně v pracovně položen vedle toho z Ostravy. Založila jsem si vitrínku s poličkou „Dárečky labužníků“.Korálky jsou na čestném místě, stromeček také. Possum moc děkujeme za skvělé povídání, dárky a za možnost se osobně setkat. Nechceme vyjmenovat všechny labužníky zvlášť . Proto díky všem. Bylo to opravdu super. Škoda, že nám to tak rychle uběhlo. Fotky manžel předal Mankovi, je jich požehnaně. Tak ještě jednou díky všem a už se těšíme, že se zase po čase setkáme.

Labužník Jana.Q02
129 příspěvků 14.10.07 18:58
Pozdě, ale přece

děkuji Jarce, Mánkovi a Brumíkovi za to, že jsem se po letech dostala do sklípku a všem účastníkům za příjemné posezení. V neděli jsme si udělali výlet do Buchlovic. Prošli jsme zámek, park a dali si vynikající svíčkovou v restauraci u zámku. Bylo tam nádherně. Skončili jsme na chalupě a se sousedy ochutnávali všechno, co jsme nakoupili u kouzelného dědy v sousedním sklípku. Bylo to zkrátka super. Příští rok chceme vyrazit znovu, ještě bych se chtěla projet po Baťově kanále. Takže domů jsem dorazila až dnes, proto jsem se s poděkováním tak opozdila.

karminek
757 příspěvků 15.10.07 15:14
Také

já chci poděkovat všem za dárečky ale nejvíc pekařce a jejímu manželovi nejen za pěkné perníčky ale za to že mi pohlídali a doručili (přes Mánka)můj foťák ,an zůstal nepovšimnut u nich v autě.

karminek
757 příspěvků 15.10.07 15:19
a já hlava dubová

nečesaná ,nesmím zapomenout na jarku a brumíka kteří se zachovali jako praví znalci nejen vína ale i zdejších poměrů.
A všichni volejme vivat mánek ,kterej si to vzal na starost hlavně to nejhorší.

Váš příspěvek

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz