Problém s registráciou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kofol
1 příspěvek 16.06.04 11:47
Problém s registráciou

Asi pred tromi mesiacmi som sa s radosťou zaregistroval pod prezývkou Kofola. Pred nedávnom som mal pokazený počítač a keď mi ho konečne opravili, hneď som sa vrhol na Labužníka popozerať o čo som prišiel v dňoch nútenej absencie. Zostal som nemilo prekvapený, ked som si chcel uložiť recept medzi obľúbené, pretože mi to vyhodilo, že nie som zaregistrovaný. Tak som sa išiel zaregistrovať znovu, ale múdry stroj mi oznámil, že ma nemôže registrovať, pretože Kofola je už zaregistrovaný. Dal som náhradnú regeistráciu - kofol -ale moje pozbierané recepty sú v nenávratne. Podotýkam, že moje technické znalosti končia pri klinci, takže počítač nie je môj najlepší kamarát. Za akúkoľvek pomoc budem povďačný!

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
593 příspěvků 16.06.04 14:11
Kofola

na horní liště vpravo je text: jste přihlášenjako: a modře přezdívka. Pokud nejsi přihlášen, což je druhá varianta nápis nahoře je " jste anonymní uživatel" a vedle jsou dvě volby:
přihlásit se nebo zaregistrovat se. Přihlásíš se kliknutím na „přihlásit se“ a hodí Tě to na jinou stránku, kde vyplníš přezdívku a heslo. Pokud si heslo nepamatuješ, robot Ti ho pošle. Pokud jsi teď přihlášen jako kofol a chceš být znovu kofola, klikni na horní liště vpravo na „můj labužník“ a následně na dalěí stránce na „odhlásit se“ pak znovu otevři stránku Labuznik.com a pokud tam bude Jste anonymní uživatel , klikni na přihlásit se. A přihlaš se jako KOFOLA,jak je popsáno nahoře. Ať se to povede!

Kari
545 příspěvků 17.06.04 09:44
Kofolo,

Tvoje recepty nejsou v nenávratnu, zkus kliknout zde . Přikláním se k Ireně, aby jsi zkotroloval pravý horní roh zeleného pozadí obrazovky Jste přihlášen(a) jako:.....? nebo tam bude Jste anonymní uživatel. Je rozdíl v tom zaregistrovat se a přihlásit. Když jsi před tím pracoval ze stejného počítače a při odchodu od počítače se neodhlašoval (v pravém horním rohu přes Můj labužník), potom jsi se nemusel ani znovu přihlašovat a stále jsi byl přihlášený jako Kofola. Já to tak mám v práci taky. Pak kvůli pokažení počítače zřejmě tvé přihlášení vypadlo. Nic hrozného, stačí se přihlásit znovu. Pokud jsi zaregistrován jako Kofola, už se nemůže nikdo ani ty zaregistrovat jako Kofola, ale pouze přihlásit jako Kofola pod heslem, které jsi zadal tenkrát při registraci Kofoly. Zkus na co lze kliknout v pravém horní rohu a dál už tě to navede, nemůžeš nic zkazit. Jen to zkoušej a za chvíli bude počítač tvůj kamarád. Doufám, že Ti nevysvětluji něco, co už dávno víš . Přeji úspěšnou komunikaci s počítačem a hezký den!

pepicek
1309 příspěvků 17.06.04 11:46
cookies

já jen doplním, že pokud bys měl problémy s přihlašováním, pak je návod jak se zbavit stávajících cookies dole na této stránce

cofola
71 příspěvků 22.06.04 15:59
Priatelia, ďakujem

vyskúšal som všetky Vaše rady, ale komu niet rady, tomu niet pomoci. Musím sa zmieriť s tým, že nie som Bill Gates a žiť s tým , čo sa týka počítačov, že mám IQ hojdacieho koníka. Zaregistroval som sa ako Cofola, heslo som si napísal na tri rôzne miesta a tak hádam nejako prežijem po ďalšiu opravu počítača.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz