Pozdrav - gegina

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

gegina
358 příspěvků 06.12.11 07:53
Pozdrav

Drazí labužníčci...­...snad déle jak po roce jsem se sem opět dostala, abych se podívala, jak se máte. Jenže se na těchto nových stránkách docela ztrácím :-( Takže všem a nejenom těm, kteří si mě ještě pamatují, přeji krásný předvánoční čas a pohodu, především zdravíčko a spokojený život i v roce následujícím! A pokud budete chtít prohodit pár slov o tom, jak jde život, pohybuji se především na velmi zatracovaném Facebooku a najdete mě tam pod jménem Gerlinda Kotálová…ráda bych potkala všechny staré známé, chybíte mi…Nero, AničoV, babi, Pendo…Ivo a karminku.....es­meraldo.....a všichni další.......ani nevím, kolik vás tu vlastně zůsatalo.....a pokud čas dovolí, určitě se sem na vás ještě přijdu podívat ;-)

Reklama

Reklama

Reakce:

esmeralda
4813 příspěvků 06.12.11 08:43

Gegino, to víš že si tě pamatuji. Vítej nazpět. :kytka:

babi
6360 příspěvků 06.12.11 20:58

gegino, prave tak ja Tobe a Tvym blizkym preji klidne a radostne proziti svatku vanocnich. Je to prijemne Te zahlednout a doufam, ze to bude casteji! Tolik prijemnych Labuzniku odeslo a zustala zde pouze hrstka tech „Zatvrzelych“…avsak jednomu po druhem nam take dochazi dech.
Zdravim! 8)

anickav
2904 příspěvků 06.12.11 23:34
Ahoj Gegi,

nedávno som si prezerala fotky z Písku a spomínala na účastníkov. Tak si sa mi vynorila aj ty s rodinou, hlavne Tedík. Pozdravujem vás všetkých, želám do budúcna všetko dobré!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz