Postřižiny (1980)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pepicek
1309 příspěvků 01.06.09 21:22
Postřižiny (1980)

Pivovar a vlasy paní sládkové jsou ozdobou našeho města.

Přátelé, myslím, že zabijačka v provedení paní Magdy Vašáryové nenechá jednu chuťovou buňku suchou

Reklama

Reklama

Reakce:

iva 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.09 22:51
Pivovar v Kostelci nad Černými lesy

byl v 80.letech minulého století obdobně vyhlížející. Měla jsem možnost si ho prolézt od mlýna a namáčecích kádí na ječmen až po ležácký sklep (lahvárna již tehdy chyběla). A chvílemi jsem si opravdu připadala jak v Postřižinách. I to uhlí bylo na dvoře.
A komu se snad zdál koncem toho období Velkopopovický kozel střídavé chuti, tak ten dobrý byl právě z Kostelce.
Milošku, mně však Kozlík chutná stále

gmp
1603 příspěvků 02.06.09 13:47
Kozlík - Ivi

Kterýho kozla maj na mysli milostivá pani. Já znám dva. Jeden ten vedl loupežnickou bandu v Markétě Lazarové a ten druhý - nemáš snad na mysli to zcela pokleslé europivo, že ne… Miloš

Cisajda
37 příspěvků 28.06.13 13:46
Postřižiny

Magda, jak snídá řízek (nebo kotletu) a k tomu to pívo, po ránu!!! Nádhera, jak užívat řivota. Francin moc pochopení nemá, ale v tom je to kouzlo.

Cisajda
37 příspěvků 28.06.13 13:46
Postřižiny

Magda, jak snídá řízek (nebo kotletu) a k tomu to pívo, po ránu!!! Nádhera, jak užívat řivota. Francin moc pochopení nemá, ale v tom je to kouzlo.

esmeralda
4813 příspěvků 29.06.13 03:01

Také se mi film moc líbil. Řízečkem k snídani ani já nepohrdnu. A při tom všem byla hrdinka filmu v pase jako vosa.
Některé holky mají halt štěstí. :D

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz