PEPÍČKU POMOC!!!!!

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

glama  25.11.03 09:50
PEPÍČKU POMOC!!!!!

Právě jsem zjistila, že někdo píše pod mým jménem. Hned jsem to vyzkoušela - Eja jistě promine, že jsem použila její nick - a ono to opravdu lze!!!
Takže každý, kdo sem vstoupí bez registraci i s ní se může pod svůj příspěvek podepsat jakýmkoliv, tedy i REGISTROVANÝM jménem!!!!! Jak je to možné? To se může prevítům docela líbit: být sprostý a urážet a pak se podepsat jménem stálého člena Labužníka…!
Pepíčku, pomoc, udělej s tím něco!!!
Děkuji!!!

Reklama

Reklama

Reakce:

Eja
3740 příspěvků 25.11.03 10:19
No jasně že prominu,

, je to pro dobrou věc. No to je tedy fakt průšvih. Občas mi to tak připadalo, že příspěvek podepsanému takříkajíc " nepasuje do huby", to bych ráda věděla, kolik takhle " podepsaných" příspěvků jsem ovoci a podobným návštěvníkům zbaštili. Fůůůj ! Pepíčku, budeš nás muset nějak oheslovat, očipovat nebo co.

Pampeliska191
1075 příspěvků 25.11.03 15:43
Pepicku

Prosim Te jestli to jde tak s tim neco udelej. Ja sice tomu nevim moc zacatek ani konec, ale jsem nekolikrat koukla na Labuznika a to je neco strasneho. Jak psala Eja, ze jsi neco vymazal, tak to nevim vubec o co slo. Ale jsem jedine rada, protoze jako vzdy by mne to jedine mrzelo. To nekdo dela schvalne a ma radost, nebo nekdo chce pokazit tyto nase stranky. Ja uz i premyslim, jestli mam vubec psat nejake prispevky nebo clanky, protoze tu mame nejakeho pana nebo pani ucitelku, ktera nas upozornuje na chyby. Je pravdou ze bychom meli znat pravopis a nedelat chyby, ale obvykle lide, kteri delsi dobu ziji mimo CR, tyto nedostatky mivaji. Priznavam se ja obzvlaste delam chyby. Jenze nejsme tady ve skole. Ti kteri radi upozornuji na chyby asi nevedi, kolik volneho casu my venujeme Labuzniku.
Ale delame to radi.

pepicek
1309 příspěvků 25.11.03 17:47
dámy a pánové

podobné blbiny se už nebudou opakovat, od teď každý pod svou přezdívkou a brusinky s jahodama ať si trhnou

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz