Pepicku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

jana2_02
49 příspěvků 08.08.03 17:42
Pepicku

Muj pocitac me nuti do stale novych a novych registraci. Jednou za cas chci neco do labuznika napsat a zjistim, ze jsem opet neregistrovany ucastnik. Uz mi vlastne dochazeji prezdivky a vam pribyva mrtvych dusi. V mem pripade jsem se musela registrovat uz poctvrte behemdeviti mesicu. Me ta procedura nakonec tolik nevadi, ale presto myslim, ze neni od veci ti to dat vedet.

Hrib - ruza - ruzenka - jana2

Reklama

Reklama

Reakce:

1irena
591 příspěvků 09.08.03 10:08
Jano

zkus když otevřeš stránku Labužníka na horní liště vpravo vedle „zaregistrovat se“ volbu „přihlásit se“. Přihlásíš se na obrazovce, která se ti následně otevře svým jménem a heslem.
Pokud ti zůstane dlouho „viset“ jen žlutá obrazovka a nic se nebude dít(mně se to stává) tak jdi někam úplně jinam třeba na atlas, seznam atd. Pak znovu zkus jít na Labužníka a už bys měla vidět v horní liště vpravo: jste přihlášen jako- TVOJE JMENO.
Když nejsi přihlášena a chceš něco napsat do diskuskuze, nutí tě to registrovat se, ale to je zbytečné, stačí se raději přihlásit.

pepicek
1309 příspěvků 10.08.03 01:04
vida

právě na toto téma zpracovávám návod, ale ta připomínka k neregistrovanému uživateli je důležitá, nějak mi nedošlo, že ženu lidi jen zaregistrovat a nedávám možnost se odtamtud přihlásit. Hnedle zjednám nápravu … díky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Jarmark

bazar, oblečení, hand made
www.jarmark.cz