Papuče, bačkory...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Podskalacka
109 příspěvků 19.08.06 11:03
Papuče, bačkory...

Milí labužníci,
při svých toulkách po internetu jsem narazila na zajímavé věci. Velmi mě zaujal obrázek na www.cukrarnabecva.cz/…2/papuce.gif. Ráda bych si někdy na něčem takovém zkusila své síly, ale netuším, jak se taková krása vyrábí. Máte někdo v tomto směru nějakou zkušenost?

Reklama

Reklama

Reakce:

bedla 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.06 13:55
Podskalačko,

napiš Valince......ta něco takového i v pidi již pekla, ona Ti poradí..

sim
293 příspěvků 23.08.06 11:35
napad

Mal by som velmi jednoduchy napad, ale asi by sa to nedalo jest. Ale na web dobre… Potrebujes k tomu papuce, slahacku a farebne spreje.

Marjanka2
214 příspěvků 23.08.06 14:05
...

Myslím, že na to stačí piškotový korpus vykrojený do tvaru pantoflí a prokrojený a promazaný krémem. Na vrchní část pantoflí bych použila korpus na roládu, po upečení navinutý na kónickou láhev a povychladnutí přilepený krémem na podešev. Pokud by to hůře drželo pomohla bych si párátky. Dobarvení a dozdobení krémem už bych ponechala na tvé fantazii. Ať se dílko podaří.

ajta
590 příspěvků 23.08.06 18:42
méně pracná varianta...

jen bych si to asi drobátko zjednodušila… pokud nebude oslavenec výslovně trvat, že si chce bačkory i nazout, tak stačí svršek vykrájet taktéž z dortového korpusu a slepit jej krémem… vyrobit ho prostě „plný“… ušetří se tím práce s tvarováním… a navíc bude víc dortu!

Podskalacka
109 příspěvků 23.08.06 21:00
Ajto,

něco podobného mi doporučovala také Vali. Myslím, že by to byla nejschůdnější cesta.
Jestli se do něčeho takového pustím (hodí se mi to až v listopadu - zatím pouze teoretizuji), dám vám potom vědět - pakliže po mně nezůstane jen hromada zničeného těsta! Jenže já docela ráda experimentuji…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz