Opet gratulace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

alca
148 příspěvků 13.01.06 04:17
Opet gratulace

Mily Ivo,
vsecno nejlepsi,hodne stesti, zdravi,uspechu a splneni vsech Tvych prani Ti ke kulatym narozeninam vinsuje Alena

Reklama

Reklama

Reakce:

penda
4752 příspěvků 13.01.06 08:06
Připojuji se též s přáním...

Co to slyším za noviny?
Ivo slaví kulatiny?
A že je to půlstoletí?
Půlstoletí, padesát,
to se mi snad musí zdát!
Věřím, že Ti na matrice,
připsali o dvacet více!
I když je to nemilý, úřady se nemýlí.

Ať je to tak, nebo takhle,
rok sem, rok tam, tuhle, tamhle,
já Ti tvrdím, na mou duši,
padesátka Ti moc sluší.

A jeden dáreček, jak jinak, než čistě labužnický:
„Ivo“ puding (recept z roku 1927).
Rozkrájíme slaninu na kostečky a ponecháme rozškvařiti. Na této slanině upečeme asi deset omelet, zadělaných z 1/2 l mléka, 3 žloutků, 1 celého vejce, soli a mouky dle potřeby Vymažeme nákypovou formu, vysypeme houskou a vložíme jednu omeletu. Pomažeme ji touto kaší: Rozpálíme slaninu na kostečky skrájenou do růžova, zaprášíme to moukou, přidáme rozsekaného dušeného nebo pečeného masa a zalejeme omáčkou z pečeně. Tak prokládáme všecky omelety; vrchní omeletu polejeme smetanou, zakvedlanou žloutky nebo vejci a upečeme puding v troubě. Krájí se jako dort.

Kolik kapek v hustém dešti … tolik já Ti přeji štěstí, radosti, lásky, ))"":http://www.sweb.cz/…aby_kiss.htm title=„Klikni a dostaneš pusu!!“ něhy a krásnych chvil … samozřejmě se serverem Labužník a … s Pendou ;o

manek 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.06 08:29
Milý Ivo!

Tak hezky jako Penda to dohromady nedám, ale přesto ti přeji hodně štěstí a hlavně hodně zdraví a sil do dalších let s tou příponou -sát!

Mánek

Vali
1326 příspěvků 13.01.06 09:04
Milý Ivo
  • taky Ti přeji z celého srdce všechno nejlepší, hodně zdraví a spokojenosti do další …sátky, aby se Ti na Labužníku vždycky líbilo, bylo hodně legrace a zase si to někdy rozdáme v nějaké „srandasoutěži“.

PS:tu kamarádku stále hledám, až ji objevím, určitě bude Tvoje.

Scarlet02
577 příspěvků 13.01.06 09:51

Já se taky připojuji k řadě gratulantů, přeji hodně zdraví, štěstí, spoustu skvělých receptů, kulinářských zážitků…no prostě všecko NEJ NEJAlena

marmelada
1643 příspěvků 13.01.06 09:52
Ivo

Připojuji se ke všem gratulantům. Přeji ti hodně zdraví, chuti, chuti do života, humoru a výdrž. A ještě na hodně dlouho!

Sněhurka
446 příspěvků 13.01.06 10:28
Milý Ivo!

Připojuji se ke gratulantům a přeji hodně lásky, rodinné pohody a hlavně zdraví.

Yvette
704 příspěvků 13.01.06 19:40
Ivo, vsechno nejleps,

Vsechno nejlepsi k Tvym kulatinam, hodne zdravi, stesti, spokojenosti, uspechu, osobni pohody a mnoho krasnych zazitku prozitych v zivote a hlavne, ty nejkrasnejsi na Labuznikovi .

tresnicka
58 příspěvků 13.01.06 21:32
Milý Ivo,

Život Ti píše zase o rok víc,
slovíčkem psaným chci ti tedy říct: Žij podle svého,
měj pevné zdraví,
narozeniny oslav tak, jak se slaví.
Popíjej víno, písničku zpívej,
s veselou náladou na svět se dívej
a padesátku si užívej!!!

A sama sobě si egoisticky přeji, aby na Labužníkovi bylo mnoho tak ochotných a příjemných lidí, jako jsi Ty.

Cherry

Jenofefa
1315 příspěvků 14.01.06 16:11
Jeden den jsem se na Labužníka nekoukla...

a hele, kamarád slavil - takže všechno úplně nejlepší, hlavně zdraví a pohodu

trikolka
383 příspěvků 14.01.06 19:44
Ivo

vcera jsem to prosvihla, ale dnes ti preji vsechno nejlepsi!!!!

taky od mrnouska a drahouse. bud stastny a spokojeny a zdravy!

Bunter
457 příspěvků 14.01.06 22:01
Gratulace

Milý Ivo,
je to jak píše Jenoféfa.Jednou sem člověk nejde a už se dějou věci.Vítej mezi átníky přeji ti do další padesátky hlavně zdraví a spokojenost.Také dobré recepty a hodně štěstíčka.Tom.

heja
312 příspěvků 15.01.06 11:40
A ještě jedna gratulace

Milý Ivo,
jsi jeden z prvních labužníků, které jsem si zařadila mezi své oblíbené.
Přeji Ti, k tvým kulatinám hodně zdraví, radosti ze života a spoustu krásných chvil s přáteli, kterých (jsem si jista) musíš mít spoustu. A pro přátelská posezení (pokud by Ti,nedej bože, nepřálo počasí nebo „vyplivl“ zahradní gril) Ti věnuji tento recept . Živijóó.

heja
312 příspěvků 15.01.06 11:44
...

Ivo, promiň, vloudila se chybička a odkaz na recept se nepovedl ?? Je to recept Živánská v pekáči.

Ivo
1045 příspěvků 15.01.06 19:31
Mojí drazí a milení...

…všem Vám hodně děkuji (a samozřejmě i těm, kteří mi gratulovali mimo toto fórum). Pokud máte zájem, můžete zde TARGET = _new kouknout na pár dokumentíků.

Tasma
415 příspěvků 15.01.06 21:40
přáníčko

Ráda bych se také připojila ke gratulantům a popřála Ti hodně štěstí, zdravíčka,veselou mysl a jen to nejlepší do dalších let…

buturenka
311 příspěvků 16.01.06 07:32
...

365 x nej…, hlavně dobré zdraví a pohodu v životě
Ti přeje
Marcela

babi
6360 příspěvků 16.01.06 10:19
IVO...

zřídka pročítám fóra na Labu. A tak se omlouvám, že přicházím se svou gratulací o několik dní později. Je však od srdce! Doufám, že oslavy byly veliké. Nechť Ti dobrá nálada vydrží, a hlavně aby začalo přát i Tvoje zdraví!

Jitka

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz