Předem neohlášený minisraz Labužníků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

penda
4752 příspěvků 12.01.06 00:37

Dnes se v Praze v hospůdce Na Michelské konal minisraz labužníků.
Zúčastnění: maňana, manek a habana
Co se pilo: domácí jeřabinka a chlazené točené
Co se mlsalo: vánoční cukroví ;o)))
*A co z toho vzešlo? *
Nezapomenutelný Mankův výrok, který si můžete přečíst na adrese manana.cz v sekci Nezbytnosti-Nezbytnosti pod titulkem Idiot ;o)))

P.S. Zúčastnění určitě podají podrobnější zprávy… ;o))

Reklama

Reklama

Reakce:

manek  12.01.06 07:49

Nepodají, jednání proběhlo za zvláště přísných bezpečnostních opatření. O výsledcích můžou vědět pouze zúčastnění, a protože je nedostatek přihlášených labužnic a labužníků s místem bydliště v Praze, zelo několik míst u stolu VELKOU A BEZEDNOU PRÁZDNOTOU, což je v restauraci, kde si sednete pouze u předem objednaného stolu VELKÉ NEDOPATŘENÍ!!!!

Na další minisraz proto očekáváme přehršel přihlášek, upozorňujeme, že kandidáti na volná místa budou vylosováni a předem upozorněni!

Alec
84 příspěvků 12.01.06 08:47
Krásný výrok Manku,

cukají mi koutky......

iva  12.01.06 15:31
sím, sím

a děvčata mohou také ?
Pokud ano, hlásím se a doufám, že obdržím „povolávací rozkaz“ ale v dostatečném předstihu, abych si vyběhala „opušťák“.

manek  17.01.06 09:27
Čauky vojáku Ivo!!!!

Jelikožto se blíží poslední týden mého pražského působení, rád bych tě pozval příští středu, tj. 25.1.2006 v 17:00, do restaurace „Na Michelské“ na pyvo. Sezení se koná v místnosti, která je „po schodech dolů, prudce kolem toalet a po schodech opět nahoru“, stůl v zadním pravém rohu místnosti (líp to vysvětlit neumím). Nasměrování provede personál po dotazu na stůl pana Maňany. Dochvilnost nutná, žízeň sebou, neúčast se neomlouvá pod trestem smrti utopením v alkoholu!

Tento povolávací rozkaz platí zároveň jako omluvenka pro nic nechápající rodinné příslušníky k udělení VOR - opušťák, neboli Volno k Opuštění Rodiny, platí pro návrat v dobu neurčitou.

generálfrajtr ve výslužbě

Manek

iva  17.01.06 14:09
generálfrajtr ve výslužbě

to mi chlapci děláte naschvál…
od minulé středy jsem na „marodce“ a nevypadá to, že bych byla hned tak propuštěna do činné služby.

manek  17.01.06 14:36
No jo děvče,

tak to je blbý! A omluvenku máš??? Přijímá se pouze hlava na stříbrném podnose!!!

Znění denního rozkazu:
Chodit kolem zrcadla a zdravit se při každém průchodu, až do úplného uzdravení!!!

Splnění okamžitě hlásit!

GF vv Manek

Manana
1515 příspěvků 17.01.06 18:47
ivo

kup si červený, udělej si svařáka, v posteli ho vypí a budeš druhej den fit. Pokud ne, tak to zopakuj, nemá to chybu, já to tak dělám už padesát let!!
A hlavně přiť.

manek  19.01.06 10:56
Tak co, pražské labužnice a labužníci?

Nikdo se nechce zúčastnit inzerovaného minisetkání u piva? Ještě je čas se ozvat, míst u stolu ale není neomezené množství!!!

Ivo
1045 příspěvků 19.01.06 11:57
:-)

Ty pragocentristo jeden!!!

manek  19.01.06 12:16
Ivo,

zítra projíždím Ostravou a jedu do FM!!! Tak kde to bude???

Ivo
1045 příspěvků 19.01.06 12:49
:-)

Sobota 19°° tady TARGET = _new

manek  19.01.06 13:50
Ivo,

tak to je blbý!!! V sobotu má snacha narozky, to se asi do Jeseníku nevypravím… Já myslel zítra v Ostravě!!!!

Jenofefa
1315 příspěvků 19.01.06 15:33
Pánové Manku, Maňano a Habano,

laskavě mne omluvte, v pondělí odjíždím na dva týdny na služebku do Jindřichova Hradce. Labužnicky se vyřádíme v Třeboni v Šupince na rybičkách. Velmi mne mrzí, že vás nemohu tentokrát poznat osobně, protože s vámi musí být sranda.

manek  19.01.06 15:35
Předem neohlášený minisraz Labužníků - Jeno,

lítost je na naší straně… Snad někdy jindy a někde jinde!

Ivo
1045 příspěvků 19.01.06 16:45
Manku...

…ani se Ti nedivím, že v sobotu nemůžeš…také bych dal přednost mladé půvabné ženě…

Manana
1515 příspěvků 19.01.06 17:53
Jenofefo

dej si tam za mne u Šupiny nebo Šupinky toho fantastickýho kapra (zbojnickýho?) bez kostí, se žampiónama a fantastickym sosem.
Dobrou chuť!

Alice_G
505 příspěvků 19.01.06 19:56
Krásné,

jak se míjíme na cestách po republice.
Já se právě vrátila z třeboňského semináře (ať žije Aurora) do Prahy. Na Šupiny (obě) nezbyl čas. Maňano a Manku, ta středa je jistá ? Pokud si častými pády na ledovku do té doby neupravím zjev do nepřijatelné podoby, dokloužu, slibuju..
Dámy (Jena a Iva mají omluvenku), přece nebudu jediná ozdoba pánské jízdy..
Vážně by mě zajímalo, jak vypadají lidé, ukrytí pod známými nicky. To by mohla být docela sranda, souhlasím s Tebou, Jeno…
 Alice

manek  20.01.06 07:07

Alice, jsi vítána na palubě!!! To víš že středa platí, ale uvědom si: když budeš jedinou ozdobou pánské jízdy, všechny vyřčené i nevyřčené komplimenty a obdivné pohledy budou patřit jenom a jenom tobě!!!
A navíc: i s upravenou vizáží po pádech na ledovce budeš nejkrásnější žena u našeho stolu, a to má přece svoje neocenitelné výhody, ne???

Na shledanou se těší

Mánek (a určitě i Maňana a Habana!)

manek  25.01.06 09:47
Vojáku Ivo,

právě nastal den „D“! Jak jsi na tom? Pokud jsi se řídila denním rozkazem, musíš být už naprosto zdravá!
Nástup k večernímu čtení jídelního lístku je přesně dnes v hodinu „H“ 17:00!!!

Gfr vv Mánek

kltko  25.01.06 10:14
hehe

dostal som od vladky upozornenie, že by bolo vhodné sa k tomuto zlezeniu pripojiť.
Nájde sa ešte voľná stolička, alebo aspoň pivo na státie?

manek  25.01.06 10:39
Kltko,

tvá účast povyšuje naše setkání na mezinárodní úroveň!!!
Jsi tedy srdečně vítán do našich řad! Najde se i židle, nejen pivo!

manek  26.01.06 07:35
Předem neohlášený minisraz Labužníků 25.1.2006

Židle se nakonec našly pro všechny, pivo jsme jim ještě nějaké nechali (informace pro zájemce, kteří by si tam eventuelně chtěli také jedno dát!), bavili jsme se dobře, jenom nikdo neměl foťák. Takže jediná dokumentace je v mém mobilu. Protože ale v lokále panuje těžké příšeří, není to ono… Pokud se podaří fotky nějak upravit do viditelné podoby, dám je do deníčku, aby všichni věděli, o co přišli!!! Šárko neplač, možná „někdy příštěě“ - jak se zpívá v jisté písničce!

Milka
236 příspěvků 27.01.06 10:01
Mánku,

a kolik se Vás nakonec sešlo?

manek  27.01.06 14:13
Předem neohlášený minisraz Labužníků - Milko,

počkej, já to spočítám: já, Maňana, Habana, Kltko, Alice-G, …? - a už nikdo. Takže celkem mi vychází pět. Nebo že by nééé?????

kltko  27.01.06 15:58
Manku
  • 1 korešpodenčná - telefonická účastníčka :o)

penda
4752 příspěvků 27.01.06 16:57
kltko...

hahahaha.....tou účastnicou som bola já…hihihii..A můžu Vám říci, že pánové již po desáté hodině byli pěkně „jedlí“.....

Alice_G
505 příspěvků 27.01.06 20:38
Druhý minisraz

Já tam taky byla, jedla, pivo pila…
A potvrzuji, že i jazyková úroveň našeho posezení byla vysoká (česko - slovenština, maďarština, polština, španělština). V lokále byl kravál, tak jsem další jazyky možná přeslechla (ten kravál jsem dělali hlavně my :-)))).
Manek provedl zaškolení do nářečí z Hané, z výuky cituju jeho nezapomenutelný výrok - nésu žádné hanácké krkón (Manek má vážně zlaté srdce, fakt žádný krkoun).
Dámy, zkuste to, pokud nám (vám) časové možnosti umožní a pánové dovolí, snad se labužníci znovu neočekávaně sejdou - a nebude tam jen jedna baba.
Dobrý večer a konec reklamy…
 Alice

iva  27.01.06 21:01
Alice_G, Manku a spol.,

podle lékaře od pondělka zase už budu všeho schopna. Pokud bude další minisraz do 14.2., nebo pak po 1.3. si pište, že jsem tam.
Nejhorší je, když se srdce a hlava na něco a někam těší a zradí schránka na zbylé orgány.

Manana
1515 příspěvků 27.01.06 22:04
ivo

příště přiť a můžeš si o tom dlouho povídat se sedumdesátiltým dědkem, kterej v tom má nebývalé zkušenosti! hahahaháá!

manek  28.01.06 11:10

Protože jak je v poslední době dobrým zvykem v našich severních šířkách „člověk míní, kapitalisté mění“, všechno je jinak: rozhodnutím paní ředitelky se moje pracovní mise v Praze prodlužuje na dobu neurčitou, pravděpodobně až do srpna tohoto roku, možná i déle. Můžete se tedy těšit na další neočekávaná setkání třetího druhu s labužnickými exoty! Bližší informace pro zájemce budou průběžně sdělovány v této rubrice.

Těšte se a rezervujte si dobré výmluvy pro nic nechápající manžele, manželky a jiné rodinné příslušníky!!!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Newsletter

Milujeme vaření, nikoliv spam. Přihlaste si novinky z Labužníka.

Přihlásit se k newsletteru

Reklama

Naši partneři

Vitalion

zdraví, nemoci, léčení
www.vitalion.cz

eMimino

těhotenství, děti, rodina
www.emimino.cz

Recept na jídlo

recepty, jídlo, vaření
www.receptnajidlo.cz